Вибираємо красиве ім’я для дівчинки в 2024 році з хорошим значенням і подальшою долею

Вибір імені для дитини – відповідальний момент в житті батьків. Ім’я містить в собі енергетичний потенціал, який впливає як на характер людини, так і на його долю в цілому. Тому при виборі потрібно орієнтуватися не тільки на приємне звучання, а й врахувати ще кілька чинників.

Ця стаття допоможе визначитися вам, як назвати дівчинку в 2024 році. Для наступного року існує безліч жіночих імен, які будуть допомагати вашому чаду протягом усього життя. Тому в списку імен для дівчаток по місяцях кожен зможе знайти щось підходяще.

Якими будуть дівчинки, народжені у 2024 році

Дівчата, народжені в 2024 році, будуть енергійними, цікавими і легкими на підйом. Вони, як і їх покровитель – кролик, завжди готові до пригод. Спокійна і розмірене життя їм швидко набридне. Незважаючи на азартність і тягу до ризику, вони досягнуть своєї мети завдяки вибудовування чіткої стратегії.

Вони будуть сприймати життя, як гру. Але відповідально підходити до важливих завдань. Домогтися бажаного їм також допоможе здатність бачити на кілька кроків вперед і легкість в прийнятті рішень. А якщо треба, то вони підуть по головах і зроблять все, щоб добитися необхідного результату. Ви можете використовувати імена для дівчаток по місяцях на 2024 рік, щоб посилити або пом’якшити ці якості. Список ви знайдете нижче.

На першому місці – розвиток, самореалізація і щасливе життя. Тому не дивуйтеся, якщо вам буде складно привчити дочку до порядку, а розкидану одяг та іграшки вона буде виправдовувати «творчим безладом».

Зате у неї не буде проблем зі спілкуванням. Народжені в рік Кролика відрізняються високою комунікабельністю і чуйністю. У них багато контактів і спілкування, але зовсім мало друзів і людей, з ким вони по справжньому близькі і відкриті. Адже зближуються вони тільки з тими, хто на сто відсотків завоював їхню довіру.

Дівчата, які народилися в рік Кролика, з боку завжди виглядають сміливими, самодостатніми і впевненими в собі. Ніщо не здатне налякати їх до такої міри, щоб вони втратили самовладання. Ім’я для таких дівчаток має бути особливим.

Далі ви дізнаєтеся топ жіночих імен, які максимально розкриють потенціал і допоможуть в будь-яких життєвих труднощах.

Найпопулярніші імена для дівчаток

Найчастіше батьки керуються кількома правилами, коли думають, як назвати дівчинку:

 1. Популярність – сюди можна віднести модні імена, ефектні і легко звучать на різних мовах .
 2. Рідкість – нерідко мама і тато хочуть підкреслити винятковість дівчинки, тому вибирають найбільш рідкісні і маловідомі імена. Далі в статті ви побачите список рідкісних імен для дівчаток 2024 року.
 3. Споконвічно українські імена, що зародилися в слов’янській культурі, щоб дівчинка пам’ятала про своє коріння і батьківщині.
 4. Ім’я для привнесення потрібних рис характеру дитини, або які можуть згладити небажану поведінку, властиве конкретному знаку зодіаку.
 5. Християнський календар має велике значення при виборі імені для віруючих батьків. Якщо ви хочете дати дочки таке ім’я, то радимо вам звернутися до списку імен для дівчаток по місячному і церковному календарю 2024 року.
 6. Подвійне ім’я – яке поєднує в собі два імені через дефіс або два різних імені – звичайне і християнське.
 7. Місяць народження. Наприклад, якщо дівчинка народилася в червні, то й ім’я вони дадуть таке, яке буде краще в цьому місяці.

Якщо вірити статистиці, то самі часто зустрічають імена в Україні це:

 • Олександра – покликана захищати;
 • Аліса – щирість і благородність;
 • Анастасія – здатна воскрешати;
 • Анна – граціозність;
 • Аріна – дарує світ;
 • Валерія – сила духу і міцне здоров’я;
 • Варвара – жорсткість і прагнення;
 • Вікторія – прагнення до перемоги;
 • Єва – дарує життя;
 • Єлизавета – обіцяна Богом;
 • Марія – улюблена всіма;
 • Поліна – енергійна;
 • Софія – мудрість;
 • Таїсія – родюча;
 • Уляна – кучерява.

Ці імена для дівчаток з хорошим значенням і долею на все часи, тому так можна назвати дівчинку і в 2024 році. Ці популярні імена для дівчаток в 2024 році принесуть тільки щастя і удачу.

Красиві і рідкісні

Якщо ви не хочете називати дитину популярним ім’ям, то вам допоможе список найкрасивіших і рідкісних жіночих імен 2024 року.

 • Агата (давньогрецьке) – в перекладі означає добра. Дівчинка буде доброзичливою, ввічливою і товариською. Буде завжди досягати своїх цілей.
 • Аделіна (древньогерманська) – означає «дівчина з шляхетної родини». Надасть вашій доньці напористості, упертості. Завжди буде діяти благородно і по совісті.
 • Амалія (древньогерманська) – працьовита. Дівчина з таким ім’ям буде скромною, доброю і соромливою. Відрізнятися високою ерудованістю і проникливим розумом.
 • Божена (слов’янське) – благословенна. Носій імені має сильну енергетику, рішучістю і свавіллям. Виражені лідерські якості допоможуть досягти високих успіхів у кар’єрі.
 • Василина (давньогрецьке) – володарка. Дівчина буде чарівною і комунікабельною. Чи зможе завоювати довіру будь-якої людини, буде чинити по совісті.
 • Владислава (слов’янське) – дослівно «володіє славою». Це ім’я наділяє сильною енергетикою, здатністю до конструктивізму, емпатії.
 • Глафіра (давньогрецьке) – витончена. Дівчинка буде слухняною, щирою і справедливою. Доб’ється своїх цілей завдяки дисципліні і енергійності.
 • Домініка – до недавніх пір було відомо тільки в США, але вже починає використовуватися і у нас. У перекладі з латинської «народжена в неділю». Дівчата з таким ім’ям спокійні, посидючіші, доброзичливі і успішні.
 • Єсенія (слов’янське) – дослівно «весняна». Цьому імені притаманні такі риси, як добропорядність, прощення і прийняття. Дівчині з таким ім’ям буде легко добитися успіхів в роботі завдяки організаційним здібностям.
 • Іванна (єврейське) – «дана Богом». Це буде енергійна й емоційна дівчина. Завжди прийде на допомогу і буде займатися благодійністю.
 • Ілона (давньогрецьке) – в перекладі «світла». Це ім’я подарує риси незалежності, волелюбності, строгості і розважливості.
 • Калерія (індійське) – в перекладі означає «гаряча». Господиня імені відрізнятиметься прямолінійністю, принциповістю і відкритістю. Дівчата з таким ім’ям завжди успішні в усіх сферах.
 • Лада (римське) – дослівний переклад «дружина». Відомо різний вплив цього імені на долю його носії. Ім’я має сильну енергетику і дозволить дівчині адаптуватися до будь-яких життєвих умов, вміти слухати себе і раціонально мислити.

Якщо вам складно вибрати найбільш підходяще ім’я, спробуйте керуватися декількома правилами :

 • Краса і оригінальність. Кожна дівчина хоче бути неповторною і індивідуальної. Щоб допомогти їй в цьому, можете при народженні вибрати цікаве ім’я, яке підкреслить її унікальність.
 • Характер і значення. Щоб ім’я було не тільки красивим і унікальним, а й приносило практичну користь, можете вибрати ім’я, яке додасть потрібну рису характеру або посилить існуючу, про яку вам розповість знак зодіаку.
 • Милозвучність. Добре, якщо ім’я буде легко запам’ятовуватися і вимовлятися. Таким чином, ви полегшите життя вашій дитині, і йому не доведеться по буквах вимовляти своє ім’я по буквах тим, хто його не почув.
 • Сполучуваність з прізвищем та по батькові. Це також додасть імені красу, вашої дитини будуть більше помічати і робити компліменти. Дуже добре, якщо в імені та по батькові буде пара однакових букв або склади.
 • Ініціали. Подбайте про те, щоб ініціали імені не складали неприємні абревіатури, які можуть послужити приводом для глузувань в школі.
 • Відомі люди з таким же ім’ям. Якщо ім’я та прізвище доньки збігається з ім’ям якої-небудь кінозірки, вивчіть її біографію. Краще не називати так дитини, якщо вона була сумна.

Якщо думаєте, як назвати дівчинку в 2024 році і хочете дати ім’я доньці на честь рідних, то будьте обережні. Подивіться, чи була їх життя щасливим, повної любові і процвітання. Якщо ж родичка була нещасна або її життя закінчилося раптово, то задумайтеся, чи хочете ви, щоб ваша дочка прожила схожу долю.

Імена для дівчаток по місяцях

Пропонуємо вам гарні імена для дівчаток по місяцях. Якщо вибрати ім’я по місяцю народження, то доля у дівчинки складеться щасливо. Варто серйозно поставитися до вибору імені, оскільки воно буде впливати не тільки на характер, але і на долю вашої дочки.

Січень

Імена для народжених в січні:

Анжеліка, Олеся, Анастасія, Василина, Юлія, Валентина, Єфросинія, Яніна, Євгенія, Заріна , Марія, Аміна, Христина, Жанна, Анна, Олівія, Ніна, Таїсія, Малахія, Анфіса, Леоніла, Поліна, Уляна, Валерія, Мілана, Владислава, Віра, Іра, Надія, Ангеліна, Олівія, Софія, Яніна.

Лютий

Для народжених в лютому:

Лада, Леона, Мілена, Мирослава, Паула, Рада, Регіна, Варвара, Аліса, Жанна, Олена, Маргарита, Аліса, Сніжана, Влада, Станіслава, Лідія, Віта, Алла, Пелагея, Клара, Ізабелла, Ксенія, Неллі, Любов, Ольга, Світлана, Белла, Лілія, Аврора, Інеса, Еліза, Ліліт, Маргарита, Марта, Раїса, Степанида, Нора, Емма.

Березень

Для народжених в березні:

Аделаїда, Віолетта, Діана, Єлизавета, Зінаїда, Броніслава, Сусанна, Лінда, Іветта, Аглая, Нінель, Лоліта, Юдіф, Аріадна, Серафима, Глафіра, Гелла , Зоя, Парасковія, Патриція, Тамара, Лариса, Соломія, Олена, Стелла, Оксана, Апполинария, Леля, Віола, Дарина, Глорія, Луїза.

Квітень

Для народжених в квітні:

Марина, Парасковія, Евангелина, Антоніна, Нонна, Стефанія, Еліна, Ксенія, Елла, Нана, Наталя, Вероніка, Тетяна, Оксана, Ганна, Олександра, Юлія, Олена, Валерія, Муза, Венера, Пелагея, Рената, Матильда, Жанна, Симона, Селена, Еліза, Васса, Лаура, Ядвіга, Дарина, Веста, Грета.

Травень

Імена для дівчаток, народжених в травні:

Аліна, Іоанна, Іванна, Аеліта, Наталія, Ольга, Евеліна, Алевтина, Яна, Ельвіра, Віра, Інна, Ія, Агнія, Василиса, Карина, Магдалина, Ярослава, Сабіна, Раїса, Тамара, Вероніка, Мар’яна, Інга, Євдокія, Єфросинія, Єсенія, Еврідіка, Надина, Парасковія, Лія, Люсьєна, Маріетта, Северина.

Червень

Для народжених в червні:

Аніта, Любава, Ельміра, Южана, Надія, Адель, Вікторія, Олександра, Кіра, Влада, Дана, Інга, Ельга, Едіта, Таміла, Белла, Сусанна, Роксана, Роза, Іванна, Олеся, Алеся, Олена, Дара, Жанна, Дарина, Парасковія, Глорія, Капітоліна, Ярослава, Валентина, Герда, Маргарита, Поліна, Зоя.

Лепень

Для народжених в липні:

Августина, Аврора, Юлія, Аїда, Зінаїда, Тетяна, Наталя, Ельвіра, Сабіна, Серафима, Сільва, Пелагея, Васса, Інеса, Єлизавета, Ірина, Світлана, Тетяна, Клара, Анфіса, Луїза, Владислава, Берта, Марія, Лілія, Любов, Меланія, Станіслава, Ангеліна, Ізабелла, Анастасія.

Серпень

Імена для дівчаток, народжених в серпні:

Христина, Ксенія, Олена, Стефанія, Ольга, Анастасія, Валерія, Кіра, Дарія, Олександра, Віолетта, Яна, Тетяна, Сніжана, Євгенія, Лідія, Марія, Орися, Любов, Олена, Вероніка, Жанна, Аліса, Ніколь, Ельза, Ангеліна, Агнія, Марина, Вікторія, Ірина, Олеся, Уляна, Заріна, Світлана.

Вересень

Для народжених у вересні:

Регіна, Святослава, Парасковія, Влада, Варвара, Софія, Марина, Вікторія, Ірина, Надія, Заріна, Олена, Аліна, Таїсія, Стефанія, Анна, Карина, Єва, Єсенія, Катерина, Ольга, Роза, Аріка, Єлизавета, Ярослава, Поліна, Олеся, Тетяна, Євгенія, Дарина, Ксенія, Римма, Клавдія, Дорофея.

Жовтень

Для народжених в жовтні:

Валерія, Мелісса, Надія, Віра, Гайя, Ніколіна, Веста, Габріелла, Олімпія, Раїса, Сабріна, Вероніка, Златослава, Олександра, Оксана, Сільвія, Юнона, Шарлотта, Елла, Хельга, Віолетта, Неллі, Калерія, Агнія, Грета, Роберта, Хлоя, Руслана, Мілослава, Азалія, Вівіана, Ясміна.

Листопад

Для народжених в листопаді:

Ольга, Ангеліна, Ванда, Слава, Тамара, Марта, Ясміна, Фаїна, Уляна, Ілона, Мальвіна, Соня, Ніколь, Грація, Анна, Іскра, Гелія, Ірма, Ірина, Злата, Христина, Вікторія , Варвара, Карина, Ізольда, Елеонора, Селена, Аліса, Станіслава, Дарина, Марія, Заріна, Альвіна, Вірсавія, Віталіна.

Грудень

Для народжених в грудні:

Олеся, Декабріна, Евангелина, Таміла, Таміна, Дарина, Жанна, Неоніла , Регіна, Рада, Рубіна, Харита, Феклуша, Мотрона, Олена, Велена, Богдана, Забава, Серафима, Гера, Пелагея, Сніжана, Клара, Пауліна, Павлина, Мар’яна, Меланія, Домініка, Емілія, Євлампія, Іларія, Ирада, Даяна , Глафіра.

Друзі, Вам подобається ця стаття? Поділіться з друзями!
Коліжанка - жіночий інтернет-журнал