Гороскоп на 2024 рік для терези жінок і чоловіків по місяцях

Будувати плани на майбутнє, з урахуванням астрологічних прогнозів на майбутній рік, давно стало популярним. У зв’язку з цим зірки прогнозують відносно спокійний рік для всіх знаків Зодіаку, але різні складнощі, перешкоди які доведеться долати, очікують багатьох. Який гороскоп на 2024 рік розрахували астрологи на терези, розглянемо далі докладно.

Характеристика Терезів

Ваги знаходяться під заступництвом планети Венери і є знаком Повітря. Представники знаку володіють прекрасним урівноваженим і легким характером, ясним розумом. Ваги завжди витончені і елегантні, вони вміють красиво любити, цінують спокій і не виносять сварок і скандалів. Їх поважають оточуючі за веселу вдачу і доброту, це справжні улюбленці долі. Самі Ваги часто сумніваються, шукають «рівноваги» в життя, через що можуть впадати в депресію, зневіру.

Представниці слабкої статі під знаком Терези особливо жіночні і ласкаві, завдяки покровителю-Венері, яка дарувала їм звабливість і одночасно примхливість. Вважається, що їх основне «покликання» це любов – бути коханою і любити.

Представники знака обожнюють поспати і поласувати, небайдужі до прикрас, ненавидять складності і сцени, докори, прагнуть до абсолютної гармонії. При незгоді ревниві Ваги-егоїсти встають «на диби», а дами плачуть. Зірки попереджають, що з Козерогом реальна тільки дружба і не більше.

Важливо! Гороскоп на 2024 рік для Терезів очікується неоднозначний. Залежно від того, яку тактику дій вибере сам представник знака Зодіаку, будуть змінюватися і події. Якщо прийняття важливих рішень для Терезів буде занадто важко, то рік пройде тихо і без подій. Але ті, хто наважитися на ризикові вчинки і буде налаштований на досягнення мети, досягне величезних висот!

Любовний гороскоп на 2024 рік

За прогнозами астрологів любовний гороскоп очікується спокійний і рівний. Але щоб не виникало непорозумінь і сварок, слід пам’ятати про організацію спільних вечорів в романтичному стилі – їх повинно бути якомога більше! А чіплятися і нервувати свою половинку (даремно) не рекомендується, це згубно діє на відносини.

У гороскопі на 2024 у Терезів в квітні очікуються романтичні пригоди – зустрічі, побачення, несподівані сюрпризи і подарунки. Події будуть розвиватися стрімко, намічаються моменти, коли піде «перевірка» серйозності відносин.

Вільним представникам знака уготовані цікаві, нові знайомства. Приємні і інтригуючі побачення, створення нових відносин мають місце бути, але гарантії, що все закінчиться шлюбом, немає. Але чергова зіркова зустріч зблизить на багато років, і Терези знайдуть справжнього і вірного друга. Є велика ймовірність зустріти свою половинку, і це буде відповідальний і надійний чоловік, можливо трохи старший за віком. Слід підходити до вибору супутника життя серйозно, а не поверхово і тоді все скластися.

Сімейним парам саме час задуматися про продовження роду – це сприятливий рік для зачаття і народження дітей. Терезам, у яких є пара, але вони ще тільки замислюються про створення сім’ї, зірки не радять одружитися в рік Водяного Тигра, бажано цей захід перенести на 2023 рік.

Астрологи рекомендують слабким і нерішучим знайти собі стресостійкість, сильного партнера, який спокійно буде вирішувати всі виникаючі проблеми, у всьому підтримувати.

Що чекає Ваги в 2024 році в фінансовому плані

Астрологічний прогноз оптимістичний – Терезам не доведеться стикатися з браком грошей, фінансів буде досить. Очікуються великі покупки, але і це не сильно зменшить матеріальне становище. Представники цього знака вміють економити і завжди мають певну суму грошей на «чорний день».

У Терезів зодіаку 2024 очікуються якісь зміни в першому півріччі, на травень зірки обіцяють зміни в сфері роботи. З’явиться чітке розуміння того, що зарплата не відповідає професійним навичкам (занадто мала). Багато кинуться на пошуки заняття до душі, і у них все вийде – з’явиться вищий фінансовий потік.

Рік відмінно підходить для тих, хто вирішив реалізовувати свої здібності, розвивати творчість, просувати ідеї. Наприклад, Ваше хобі перетворитися в серйозний і прибутковий бізнес. При цьому не варто надмірно пишатися собою, а краще дякувати долі і всесвіт за можливості, що з’явилися і успіх.

Ті, хто шукав роботу в цьому році знайдуть відмінне прибуткове місце, а у працюючих буде відповідний час для ривка в кар’єрному зростанні. З’являться пропозиції авантюрного характеру від шахраїв. Але Ваги, завдяки своїй звичці все зважувати, оцінять ситуацію і підуть від фінансових обманів.

Влітку астрологи прогнозують отримання солідної грошової суми від родичів, або якісь пільгові виплати, або спадок. Її не слід відразу витрачати, краще відкласти, грошенят знадобляться трохи пізніше (восени).

В цьому році також очікується прихід «чужих» грошей у вигляді підвищення зарплати чоловіка, родича, виграшу. Кінець року для Терезів буде спокійним.

Гороскоп для Терезів-жінки

Символ року Чорний Тигр вимогливий до Жінки-Терезам. Щоб домогтися тріумфу на роботі, слід розлучитися зі звичкою давати порожні обіцянки – потрібно тримати слово, виконувати обіцяне. Рік обов’язково буде успішним, завдяки веселою і добрій душі, амбіціям і вдалому «розташуванню» зірок.

За гороскопом на 2024 у жінок – Терезів в квітні велика ймовірність отримання пропозиції, взяти участь в якійсь авантюрної схемою – не можна погоджуватися, будьте пильні. Астрологи радять уникати конфліктів з колегами, які позначаться не кращим чином надалі на кар’єрі.

Сімейні представниці знака часто «дошкуляють» через дрібниці свого чоловіка, а в цьому році слід навчитися згладжувати конфліктні ситуації. У гороскопі на травень 2024 у Терезів-жінок очікуються такі проблеми.

Вільним жінкам «уготовано» маса нових знайомств з цікавими людьми, які переростуть в справжню дружбу. Серед них обов’язково буде один, з ким слід вибудувати любовні тривалі відносини.

Середина року це найкращий час для саморозвитку і вдосконалення, можна змінити імідж, знайти нове хобі, записатися в секцію або на вивчення іноземної мови . Грудень – період для романтики, в ідеалі – тиждень біля моря з коханою, це найкращий подарунок від Чорного Тигра.

Гороскоп для Терезів-чоловіки

Гороскоп Терезам вказує на квітень 2024 року, як на кращий період для реалізації поставлених цілей – саме час почати свій бізнес, підписати договір з партнером або приступити до чергового проекту. Наслідки – великий приплив грошових коштів в подальшому.

Чоловікам слід утримувати адекватний баланс між розумом і почуттями. Якщо почуття вийдуть на передній план, то будуть проблеми в діловій і фінансовій сфері, а якщо переможе розум – з’являться конфлікти в романтичних стосунках. І останнє (у вигляді постійних сварок) більш реально і тривало до закінчення року.

Символ року рекомендує відвідувати тренінги та майстер-класи, займатися саморозвитком, що стало дуже модним в останні роки – треба постійно зростати над собою. Отримання нових знань це гарант найбільш швидкого просування до успіху в будь-якій сфері.

Астрологи радять чоловікам звернути увагу на здоров’я. Стрес і нервові перенапруження розхитують психіку, погіршують сон, знижують імунітет. Слід стежити за повноцінним харчуванням, займатися фізкультурою, вести здоровий спосіб життя, вибирати активний відпочинок на природі.

Гороскоп на 2024 рік для Терезів по місяцях

Астрологічний прогноз на 2024 рік за місяцями дозволяє дізнатися детально ситуації, в яких «криються» невдачі або, навпаки «щасливі» моменти. Завжди можна «узгодити» зі своїм гороскопом – коли краще поїхати відпочити на море, а коли прийшов час поміняти роботу. Ті, хто будуть брати участь у 2024 році в змаганнях чи конкурсах, обов’язково здобудуть перемогу. Офісні працівники, клерки значно підвищать свій професіоналізм протягом цих 12 місяців.

Січень

Вже в перші дні січня зірки «запланували» для Терезів нові знайомства, з’явиться можливість створити відносини, які переростуть в міцний союз. Є ймовірність «зустрічі з минулого».

Очевидні незначні проблеми зі здоров’ям, слід своєчасно звернутися до лікаря, щоб не затягувати до екстреної госпіталізації. Чоловікам необхідно знайти кваліфікованого юриста, щоб убезпечити себе від можливих непорядних конкурентів по бізнесу.

Лютий

Розташування планет Сатурна і Венери змушують представників даного знаку Зодіаку переосмислювати свої відносини з партнером. Прийшов час подумати про одруження тих, хто вже вибрали собі супутника, або про спільне проживання тих, хто познайомився ближче.

Лютий – час для плідної праці, постановки цілей і саморозвитку.

Березень

Для Терезів настає час оновлення, «відкриваються» канали для активного співробітництва в робочій сфері та налагодження особистих відносин. Дамам захочеться зайнятися перетворенням, сісти на дієту, зайнятися йогою або медитацією. Чоловіки відправляться на полювання чи риболовлю.

Улюблене хобі несподівано стане головним джерелом доходу з чийсь легкої подачі. З’явиться можливість підвищити свій професіоналізм, не варто відмовлятися через брак часу – це буде підмогою в кар’єрному зростанні, конкуренти не дрімають.

Квітень

Прогноз гороскопу на квітень 2024 для знаку Терези-чоловіків вказує на конфлікти не тільки на роботі, але і з дамою серця. Якщо неминуче вдасться пережити разом (не розлучаючись), то союз стане міцнішим.

Гороскоп на квітень 2024 року попереджає жінок-Терези про зустрічі з авантюристами і шахраями. В цей же час реальні конфліктні ситуації з колегами по роботі, ймовірно, Вам заздрять. Важливо не піддаватися на провокації, тримати себе в руках і не вступати в «службові склоки».

Сонячне затемнення з 30 квітня буде здійснювати свій вплив на зміни в бюджеті Терезів. Можливі великі притоки грошових коштів, але тільки у тих, хто працює з великою самовіддачею.

Травень

Гороскоп попереджає, що на кінець травня 2024 у Терезів «гряде» проблема з порушенням функції щитовидної залози. Це може тривати до середини осені. Доцільно заздалегідь перевіритися у фахівця, щоб уникнути серйозних діагнозів.

Жінка-Терези за гороскопом на травень 2024 гідно вийде з незручної ситуації, в яку може потрапити через непорозуміння. На цьому тлі, очевидний конфлікт з близькою людиною, і тільки від Терезів залежить його результат. Необхідно створити примирної атмосферу, неупереджено порозумітися, і поставити крапки над i.

Гороскоп на травень 2024 Терезам-чоловікам обіцяє доленосну зустріч. З травня по кінець жовтня у представників знаку з’являється чудова можливість вступити в шлюб, у самотніх буде доленосна зустріч. Саме в цей часовий відрізок можуть народитися спадкоємці.

З середини травня вже місячне затемнення буде впливати на хід подій в житті представників знаку – передбачаються зміни у фінансовому питанні і загальному сімейному бюджеті. Можливий переїзд на нову житлоплощу, або поліпшення житлових умов.

Червень

У деяких терезів може з’явитися відчуття, що партнер занадто тисне, в стосунках з’являться недовіру і нервозність. Астрологи рекомендують не розпалювати ситуацію – це тимчасові труднощі, викликані розташуванням планет (Марс проходить ретроградну петлю), все налагодиться.

У фінансовому плані у представників знаку все в порядку, будуть преміальні виплати або великі доходи від вдалих проектів. Чоловікам слід не забувати про повноцінний відпочинок і відмовитися від шкідливих звичок. Дамам пора переключитися на сім’ю, дітей, зайнятися оновленням інтер’єру.

Липень

Зірки обіцяють одиноким представникам знака доленосну зустріч – це може бути людина, яка згодом стане ідеальним супутником життя! Сімейні Терези будуть іноді стресувати, втомлюватися від роботи. З’явитися бажання «кинути все» і помчати на відпочинок. Слід трохи потерпіти.

Зірки пророкують точний приплив грошових коштів в літній період, найбільш імовірним подія може бути в липні. Тому потрібно дякувати (заздалегідь) космос і всесвіт за можливий бонус, а не нарікати на долю.

Серпень

Вже з першого тижня цього місяця можна планувати відпустку. Поїздка на природу, до моря, на річку чи озеро, активний відпочинок позитивно позначаться на психіці, здоров’я і нервах. Позитивні емоції, чисте повітря, подорож, знайомство з новим дозволять отримати заряд бадьорості, зміцнити імунітет, розширити кругозір, самовдосконалюватися.

Вересень

Рік Тигра також дарує вересня Терезам в якості кращого часу для відпочинку з близькою людиною – саме час відправитися в романтичну подорож, яка запам’ятається на все життя.

На роботі і в фінансовій сфері все стабільно, тільки не треба розслаблятися, слід все тримати під контролем. Вереснева прохолода може відгукнутися на застуду, уникайте переохолоджень і протягів.

Жовтень

Зірки прихильні до Терезів, наступають дні (25 жовтня друге сонячне затемнення), коли з’являється можливість поліпшити становище в робочій сфері, зайнятися ремонтом в будинку, квартирі – все обов’язково вийде легко і без проблем.

З кінця жовтня і всю першу декаду листопада можливі повторні перездачі іспитів, дипломних робіт, або закінчення курсів підвищення кваліфікації, а також відновлення старого судового позову, апеляції.

Листопад

Розташування планет гарантує до третьої декади грудня, що почалася «біла» смуга в успішній кар’єрі і поліпшення житлових умов буде продовжуватися. З’явиться шанс не тільки вдало завершити ремонт, але і переїхати в новий будинок або змінити місце проживання, переїхавши в інше місто. Прийдешнє місячне затемнення 8 листопада обіцяє позитивні зміни в сфері грошей.

Однак неминучі якісь конфлікти з близькими, друзями або родичами, які можуть бути і з боку дружини/чоловіка. Прийде час повторного оформлення закордонних документів – візи, паспорта або отримання виду на проживання і громадянства.

Грудень

Настає місяць, коли може змінитися склад сім’ї – хтось приїде погостювати, або народиться дитина. З’являться нові можливості в сфері впливу на роботі, це може бути підвищення або збільшення кількості співробітників у Вас в підпорядкуванні.

Рік Тигра рекомендує Терезам бути цілеспрямованим, сміливим і наполегливим, багато працювати і прагнути виконати все задумане . Не слід розраховувати на допомогу ззовні або коливатися, постійно «зважуючи» ситуацію, потрібно йти до своєї мети не дивлячись ні на що.

Друзі, Вам подобається ця стаття? Поділіться з друзями!
Коліжанка - жіночий інтернет-журнал