Знайшов в бабусиному блокноті рецепт супер підгодівлі для розсади томата і перцю. Це не підгодівля, а якась бомба, ділюся їй

Сьогодні я розповім Вам про підгодівлі, яку знайшов в старому блокноті. Це незвичайний натуральний розчин, але діє він на розсаду як бомба!

Сьогодні я розповім про підгодівлю, яка відома не всім городникам. Про неї знає тільки вузьке коло дачників. Але це анітрохи не відбавляє користі, яку вона здатна принести молодий розсаді. Йтиметься про ялинових шишках. Думаю, що можна використовувати і соснові, але тільки не дуже старі.

Знайшов в бабусиному блокноті рецепт супер підгодівлі для розсади томата і перцюНавесні шишки опадають, тому їх можна спокійно набрати там, де ростуть ялини. Зрозуміло, що не у кожного поруч ростуть сосни або ялини. Наприклад, біля моєї дачі є прекрасний сосновий ліс, де ростуть тільки сосни. Шишки як добриво дуже ефективні. Настій з шишок, до речі, використовується ще й людьми для лікування різних болячок. Але це вже я відійшов від нашої теми. Нас же цікавить користь для розсади.

У шишках є фітонциди, бурштинова кислота, Fe, багато вітамінів і ще купа елементів. Список великий. І це все міститься в звичайних шишках. Тому варення з шишок дуже корисне! Але є одне але. Занадто часто застосовувати підгодівлю з шишок не можна. Може окислюватися ґрунт.

Тому раджу підгодовувати розсаду настоєм з шишок 2 рази за всю весну. :idea:

Отже, як же приготувати настій?

Шишки треба замочити. Перед цим раджу їх промити і оглянути, щоб на них не було болячок і поразок. Потім замочуємо їх в теплій воді на 5 днів. Потім настій треба розбавити з водою 1 до 1. І можна поливати розсаду. Дві середні ялинові шишки я замочив у банку об’ємом 600 мл.у записах чіткого кількість води і шишок для приготування розчину записано не було.

 

Чи чули ви про таку підгодівлі? Пишіть про це в коментарях.

Друзі, Вам подобається ця стаття? Поділіться з друзями!
Коліжанка - жіночий інтернет-журнал