Новорічні аплікації і вироби з паперу до 2024 року своїми руками

Новий Рік – сімейне свято, тому до нього можуть готуватися не тільки діти, а й дорослі. І мова йде не про подарунки або святковому столі, а аплікаціях і прикрасах, які можуть стати, як прикрасою вогнища, так і приємним презентом.

До Нового Року 2024 року можна зробити різні і унікальні вироби. Все, що необхідно для створення аплікації – трохи вільного часу, матеріалу і покрокові інструкції, які будуть надані в даній статті. Дане заняття не тільки подарує позитивні емоції, але і зміцнить взаємини в сім’ї.

У статті ви зможете ознайомитися з тим, які аплікації можна зробити до Нового Року. Це будуть не тільки милі звірятка, а й іграшки на ялинку, а також вітальні листівки, які порадують ваших близьких і рідних. До того ж, така саморобка буде наповнена любов’ю.

До того ж багато зусиль для створення виробів не знадобиться, з ними впорається навіть 3-річна дитина. Все що вам потрібно буде захопити – пару матеріалів, а також гарний настрій.

Які матеріали підходять для аплікації до Нового Року

Що відносно матеріалу, то він вибирається залежно від побажань автора роботи. Це не обов’язково має бути бажання працювати з папером або тканиною, важливо візуалізувати у себе в голові, як аплікація з даних приладдя буде виглядати.

До найбільш популярним матеріалів відносять:

 • папір, так як вона володіє величезною кількістю відтінків і щільності;
 • серветки – матеріал, який чудово підійде для зимової аплікації. З них можна зробити сніг і т.д.;
 • вата або ватяні диски, які ідеально підійде для того, щоб створити сніговика або замети;
 • фетр;
 • солоне тісто;
 • насіння і крупи;
 • клей;
 • різні дрібні деталі для декорування.

Ідеї новорічних аплікацій для дітей

2024 ще далеко, але вже зараз необхідно замислюватися над креативними аплікаціями і виробами. Перед тим, як сідати за роботу, необхідно вирішити, що ж ви хочете виготовити.

Це може бути аплікація Діда Мороза і Снігуроньки або зимовий ліс, також можна зробити веселого Сніговичка. За допомогою матеріалів і гарного настрою можна виготовити будь-яку саморобку.

Але якщо у вас немає ніяких ідей, то тоді звертайтеся за допомогою в Інтернет. Нижче ми надамо вироби, які будуть користуватися популярністю в наступному році.

Об’ємна аплікація «Сніговик» з кольорового паперу

Для створення об’ємної аплікації «Сніговик» знадобиться:

 • білий та кольоровий папір;
 • клей;
 • фломастер або маркер чорного кольору.

Білу папір нарізаємо на прямокутники (3 шт.) різної величини, в залежності від того, який розмір аплікації вам необхідний. Наприклад, 12х6 см, 10х5 см і 8х4 см.

Беремо сторону прямокутника, та, що трохи менше і рясно змащуємо її клеєм і приєднуємо до неї іншу сторону. Таким чином, у нас виходить циліндр. Дана дія проробляємо з усіма іншими елементами.

Коли у нас вийшло 3 циліндра, беремо найбільший, змащуємо його на стику і прикріплюємо до поверхні, на якій буде розміщуватися аплікація (картон, папір і т.д.) . Трохи вище таким же способом розміщуємо «трубочку» середнього розміру. А на саму верхівку кріпимо найменший циліндр.

З помаранчевого паперу вирізаємо сніговику ніс, він повинен бути трикутної форми, і клеїмо його на верхню «трубочку». За допомогою маркера або ручки чорного відтінку малюємо очі, рот і ґудзики.

Для того щоб змайструвати шапочку, вирізаємо коло і поділяємо його навпіл, намазуємо клеїмо і розміщуємо над головою сніговика. Для створення об’єму беремо маленький прямокутник 5х2 і формуємо такий же циліндр, як на тулуб. Кріпимо «трубочку» перпендикулярно до півколу (заснуванню нашої шапки).

Для виготовлення рук, нарізаємо кілька смужок середньої товщини. 2 з них залишаємо довгі, а 2 розрізаємо на більш дрібні частини. Довгі смуги розміщуємо по боках, а маленькі використовуємо для розгалуження рук сніговика. Даємо аплікації висохнути і насолоджуємося красою вироби.

Новорічна листівка «Ялинка в снігу»

Для створення об’ємної і унікальною листівки нам знадобиться:

 • двостороння папір зеленого кольору;
 • клей;
 • вата або спонжик;
 • блискітки.

Робимо трафарет ялинки, щоб ми змогли отримати 10 однакових дерев зеленого відтінку. Вирізаємо їх. Складаємо ялинки навпіл. Мажемо одну сторону дерева і прикріплюємо його до іншої.

Дана дія проробляємо з усіма ялинками. Коли все ялинки були склеєні, намазуємо одну сторону і прикріплюємо її до картону або кольоровому папері, потім ця дія проводимо з іншою стороною, таким чином, у нас виходить об’ємне дерево.

Нижню частину поверхні, на яку була прикріплена аплікація, змащуємо клеєм і наверх накладаємо вату або спонжик. Якщо ви використовуєте ватяні диски, то розріжте їх навпіл, таким чином, у вас вийде зробити не просто сніг, а замети.

Потім беремо клей ПВА з пензликом і хаотично змащуємо їм ділянки на картоні. Беремо блискітки і посипаємо аплікацію, залишки можна прибрати за допомогою пензлика або злякатися.

Ось так просто і легко можна створити аплікацію, яка порадує будь-віч. А головне – те, що зробити її можна легко і швидко.

Символ 2022 року – тигр

Особливою популярністю у 2024 році користуватимуться вироби з його символом – тигром. Для виготовлення такої аплікації знадобиться:

 • аркуш паперу квадратної форми оранжевого відтінку (21см);
 • маркер або фломастер чорного кольору.

Складіть квадратний аркуш паперу у формі трикутника і потім розкрийте його, посеред повинна утворитися лінія від одного кута в іншому. Потім утворюємо з двох сторін гострі кути, у вас повинен вийти клин з округлим кінцем. Для створення хвостика загинаємо «спідничку» клина з двох сторін, буквально по кілька см, таким чином, клини у нас утворюються в двох сторін.

Потім складаємо клин навпіл. Беремо найбільший і тонкий куточок і прикладаємо до кута, який розташовується на довгій стороні вашого вироби. Після того, як ми зробили лінію згину, до неї складаємо товсту частину. Потім повертаємо частина в початкове положення.

Розкриваємо кишеньку і бачимо, що у нас всередині промальовані кути, це дозволить нам зігнути лицьову частину вперед. У вас має вийти трикутник, на який накладено фігура у вигляді Діамант.

Перевертаємо аплікацію, і робимо вушка. Для цього необхідно зігнути верхню частину Діамант так, щоб вона стикалася з фігурою, розташованої ззаду. А потім маленький куточок загинаємо вгору, це дозволить вушках стирчати. Після чого робимо маленькі вигини, щоб вушка були гострими.

Після чого ми загинаємо клин, що утворився між вушками, щоб голова прийняла більш овальний вигляд. Перевертаємо на лицьову частину. Гостру частина «Діамант» згинаємо, щоб вийшла лінія, а потім ховаємо всередину. Після цього загинаємо гострі куточки внизу мордочки, щоб вона була більш округлої.

Щоб зробити хвіст, куточок біля тіла загинаємо і лінією зигзаг розгинаємо, так не обходимо виконати кілька разів.

Потім беремо маркер або фломастер і малюємо мордочку тигреня, а також смуги на його тілі. Тут вже немає будь-якої певної інструкції. Ви самостійно можете вирішити, де будуть розташовуватися смуги.

«Зимовий ліс» за шаблоном

Для створення аплікації вам знадобиться:

 • білий і блакитний лист А4;
 • клей;
 • білі нитки;
 • паєтки.

Беремо білий аркуш А4 і промальовуємо зимовий ліс, всі лінії повинні бути з’єднані між собою. Потім вирізаємо малюнок і змащуємо його клеєм. Переносимо на картон або щільний папір блакитного відтінку і акуратно прикріплюємо, щоб сторони добре прикріпилися одна до однієї.

Беремо нитки білого кольору і дрібно їх нарізаємо в тарілку або іншу ємність . Важливо, щоб шматочки були дрібними і нагадували сніг. Наносимо клей ПВА на білу частину нашої аплікації і посипаємо нашим штучним «снігом». Чи не шкодуємо ниток і рясно прикріплюємо їх до наших ялинка.

Потім для створення блискучого ефекту беремо паєтки та точково розміщуємо їх на картоні або папері блакитного відтінку, намагайтеся підбирати такі блискітки, щоб вони не зливалися з кольором фону. Даємо аплікації підсохнути і насолоджуємося чудовим витвором.

Новорічна іграшка: виріб своїми руками

Щороку перед Новим Роком та Різдвом люди прикрашають ялинку. Для цього вони купують різні кульки, гірлянди, дощик і т.д. Але чому не зробити іграшку власними руками, це дозволить не тільки прикрасити ялинку, а й весело провести час.

Для створення іграшки нам знадобиться:

 • кольоровий папір;
 • нитки;
 • клей;
 • блискітки.

Нарізаємо 4 смужки розміром 1,5х29 будь-якого відтінку. Беремо одну смужку і з’єднуємо з допомогою клею її протилежні сторони, таким чином, у нас виходить колечко. Потім беремо і формуємо 3 інших кружечка.

Після цього беремо і змащуємо стик одного з кружечків і кріпимо його всередину іншого колечка . Це проробляємо з усіма іншими кільцями. У вас повинна вийти об’ємна фігура.

Щоб зробити бантик, знадобиться 2 прямокутні смужки розміром 1,5х15. Також, як і на початку, формуємо з цих деталей колечка, і один овал заклеюємо в інший.

В серединку кульки наливаємо клей і притискаємо його так, щоб крильця залишилися повітряними. Проробляємо отвір в бантику і протягуємо через нього нитку. Після чого деталь прикріплюємо до кульки.

Щоб іграшка виглядала більш святково, на неї можна наклеїти різноманітні намистинки, паєтки та блискітки. Ваша іграшка може мати будь-який дизайн, головне – включити свою фантазію і не боятися експериментувати.

Висновок

До 2024 року з’явиться ще більше ідей для аплікацій, але не обов’язково слідувати тим чи іншим стандартам. Адже, можна самостійно придумати якусь цікаву саморобку, яка дійсно стане унікальною. Її можна створити з будь-яких матеріалів, навіть продуктів харчування (макарони, рис і т.д.). Головне – ваше бажання і фантазія.

Друзі, Вам подобається ця стаття? Поділіться з друзями!
Коліжанка - жіночий інтернет-журнал