Найперспективніша криптовалюта для інвестування у 2022 році: прогнози і думки експертів

Криптовалюта давно зарекомендувала себе як перспективний напрямок в інвестиціях. Це новий вид цифрових фінансових активів, звернення відбувається шляхом ведення реєстру транзакцій в блокчейн-мережах.

Розглянемо докладніше її суть і різновиди, так як багато людей все ще не розуміють, як працювати з криптовалюта, і навіщо вона потрібна . Детальніше зупинимося на перспективних видах, зробимо прогноз криптовалюти на 2022 рік.

Що чекає ринок криптовалюти у 2022 році?

На сьогоднішній день немає масового прийняття криптовалюта як інструменту інвестування. Негативний вплив роблять побоювання прихильників традиційних фінансів. Вони вважають, що кріптоіндустрія побудована за принципом піраміди, і не вірять, що сміливі ідеї блокчейн-інноваторів можуть втілитися в життя.

Однак за останні роки відбулася серія подій, які сильно змінили ситуацію на ринку. Великий приплив інституційних грошей спровокував зростання цін на базові активи.

Капіталізація найперспективнішої криптовалюти біткойни досягла 2 трлн доларів. Причому цей показник збільшився вдвічі буквально за три місяці. На початку 2021-го розмір капіталізації становив 1 трлн доларів. Також завдяки інтеграції з Visa Master і Pay Pal, біткойни став більш доступним платіжним інструментом.

Багато інвестицій привернув сектор Майнінг. Кількість майнінгових ферм стрімко збільшується з нарощуванням обчислювальних потужностей. Вкладаються величезні суми в покупку спеціалізованих відеопроцесорів, збільшується кількість ASIC-Майнер.

Крім участі інституційних інвесторів, потрібно відзначити вкладення венчурних фондів, які виділяють аллокации на блокчейн-проекти і криптовалюта. Значну роль також відіграють фонди прямих інвестицій.

У списку перспективних криптовалюта для інвестування перше місце займає біткойни. Протягом останніх п’яти-шести років його курс впевнено зростає. Присутні, звичайно, невеликі осідання, але в цілому ціна йде вгору. Думки багатьох експертів говорять про стабільне становище цифровий монети.

Він слабо або взагалі не залежить від важливих подій, що відбуваються в світі, таких як президентські вибори, зміни на політичній арені. Але чутливий до економічних змін.

Але навіть в ситуації фінансової нестабільності багато людей довіряють йому, вважаючи біткойни хорошим і надійним захищеним активом.

Лідерство біткойну визначає ситуацію на ринку криптовалюта. Однак надмірна сума капіталізації часто призводить до його знецінення більш ніж на 30%. У наступному році очікується збільшення вартість фінансового активу.

Щоб спрогнозувати ситуацію на ринку в наступному році і зрозуміти в яку криптовалюта інвестувати у 2022-му, потрібно детально розглянути кожну з них і визначитися в своїх перевагах.

Назвати криптовалюту, яка вистрелить у 2022 році досить складно, так як це залежить від багатьох факторів.

Від чого залежить ріст криптовалюти?

В першу чергу на зростання позитивно впливає рішення урядів країн про введення в обіг цифровий валюти поряд з національною. Макроекономічні процеси практично не впливають на вартість цифрових монет.

В цілому криптовалюта відрізняє:

 • велика кількість позабіржових угод;
 • велика кількість новин, пов’язаних з регулюванням всієї індустрії.

Новинний фон має загальний ефект на всю кріптовалютную індустрію. Він впливає на ціну як в одну так і в іншу сторону. В цілому зростання всіх видів криптовалюта залежить від положення біткойни. На позитивних новинах про головну монеті зростає вартість всіх інших.

Нові перспективні криптовалюта

До перспективних криптовалюта в 2022 році експерти відносять:

 1. Litecoin. Його подорожчання допускається до 400 $.
 2. Токен біржі B Перспектива зростання становить до 700 $.
 3. Монети ADA, XMR, TRX.
 4. Токени UNI і LINK.
 5. Polkadot. Монета відрізняється сильними коливаннями в ціні. Але вона перспективна при довгостроковому покупці.
 6. Сardano. Ця валюта споживає менше енергії, за її утримання можна отримувати пасивний дохід близько 5%.
 7. Uniswap.
 8. EOS. Створена на базі ефіріума. У неї є позитивні довгострокові перспективи. Може активно дорожчати через свою специфіки монетизації основного токена.
 9. IOTA – криптовалюта з відкритим вихідним кодом. Призначена для передачі даних і платежів без комісій.

Перспективні дешеві криптовалюти

На ринку постійно з’являються нові криптовалюта. Познайомимося з головними претендентами, які можуть стрімко дорожчати найближчим часом.

 1. Siacoin. На сьогоднішній день це не стільки віртуальне платіжний засіб, скільки інноваційна технологія хмарного зберігання даних. Вона здатна захистити всі активи навіть в разі форс-мажорного збою системи. Зараз siacoin коштують дешево, але в майбутньому Sia планує стати основним сервісом децентралізованого хмарного зберігання в інтернеті.
 2. Verge. Безпечна і анонімна монета. Валюта постійно розвивається і підтримується великою кількістю гаманців.
 3. ARDOR. Це віртуальна система, яка пропонує користувачам зручні варіанти масштабування мережі. За допомогою платформи можна створювати власні монети і отримувати комісію за їх переклад.

Яка крипта злетить у 2022 році сказати зараз складно. Це буде залежить від ряду факторів. Але імовірно hot криптовалюта у 2022 році за прогнозами буде біткойни.

Де купити крипту дешево?

Існує кілька місць, де можна купити криптовалюта. До них відносяться:

 1. Binance.com – лідер на ринку криптовалюти №1
 2. Обмінники. Вони дають можливість оплатити цифрові активи за допомогою різних платіжних систем: Pay Pal, Яндекс. Гроші, Qiwi і іншими способами. Зазвичай береться комісія в розмірі 1-2%. При покупці за допомогою обмінників необхідно правильно вказувати адресу і правильно заповнювати дані. При помилку кошти можуть бути безповоротно втрачені.
 3. Платформи p2p. Найпопулярнішою є LocalBitcoins. На ній угоди відбуваються від людини до людини, а сервіс виступає в якості гаранта.
 4. Біржа. Її використання мінімізує шанси потрапити до шахраїв. Але комісія може бути набагато вище, ніж в обмінниках.
 5. Кріптогаманці. Вони дозволяють зберігати цифрові активи, торгувати ними або обмінювати на фіатние валюти.
 6. Кріптомати. За послуги береться велика сума комісії. Кріптоматів порівняно небагато, їх складно знайти.
 7. Через Telegram-боти. Це дуже ризикований спосіб придбання і зберігання цифрової валюти.

Які можуть бути ризики?

Кріптоіндустрія відноситься до класу високоризикованих. Крім того вона схильна до маніпуляцій з кількох причин:

 • розмір ринку ще не досить великий;
 • ринок крипти практично ніяк не регулюється, але спекулятивний потенціал криптовалюта приваблює багатьох людей це слід враховувати.

На які криптовалюта варто звернути увагу?

В топ-5 перспективних криптовалюта на 2022 рік входять:

Neo

Була запущена в 2017 році в якості загальнодоступної і повноцінної китайської платформи. Виділяють три головні складові:

 • платформа для смарт-контактів;
 • криптовалюта;
 • цифрова ідентифікація.

за допомогою NEO, завдяки вдосконаленню блокчейн-мережі, можна вибудовувати ланцюжки блоків з мінімальними витратами енергетичних ресурсів. Підтримує декілька мов програмування.

Старт NEO добре розрекламований в популярних соцмережах і привернув безліч клієнтів. За прогнозами фахівців NEO може перевершити Ethereum за багатьма параметрами.

У криптовалюта є кілька відмінних рис:

 1. Знаходиться на 11 місці за капіталізацією в списку найбільших цифрових грошей.
 2. На її платформі проводиться велика кількість ICO.
 3. NEO існує в форматі приватного блокчейна і є власником компанії OnChain. Тому неможливо займатися Майнінг цієї криптовалюта.
 4. Монети NEO можна тільки купувати.
 5. Присвоєно рейтинг «А-» і відзначена фахівцями як найбільш просунута система з меншими спекулятивними ризиками.
 6. Перспективна криптовалюта, прогнозують значне збільшення її вартості.

TRON

Ця цифрова монета набирає все більше популярності. Використовується в області онлайн розваг і показує відмінні результати, а саме:

 1. У процесі гри оплата відбувається безпосередньо з гаманця користувача, при цьому паролі і доступи не запитує платформою і не зберігаються.
 2. Виплати відбуваються миттєво. Іноді швидкість виплат залежить від пропускної здатності мережі Tron.
 3. При кожною ставкою гравець отримує токени, на які кожні 48 годин нараховуються дивіденди. Платформа 888tron встановила рекорд серед блокчейнов за розміром виплат.
 4. Усі власники монет TRX 11 числа кожного місяця отримують токени ВТТ, що робить проект одним з кращих методів інвестицій.

Ripple

Це прототип відкритої платіжної системи. Розроблено з метою відмови від посередництва банків, компаній-емітентів кредитних карт. Для зручності сама валюта має назву XPR, а саму суть системи називають Ripple. Займає 3-е місце серед всіх криптовалюта.

На курс впливає частота випуску нових монет. На сьогоднішній день існує 100 млрд XPR. Мережа Ripple постійно зростає, що зміцнює курс криптовалюта.

Ethereum

Варто на другому місці після біткойни. Розмір капіталізації становить 230 млрд доларів. Його відрізняє сприятливий інформаційний фон, є хороша перспектива для довгострокового зростання. Це вигідне вкладення з розрахунком на найближчі 3-5 років.

Наскільки сильним буде зростання, залежить від запуску фази 1 і 1,5 в кінці 2 021 і 2022 році. На сьогоднішній день монета торгується на максимумах . Слід зазначити, що немає істотного обмеження числа доступних в зверненні монет.

Завдяки Ethereum в блокчейні з’явилися смарт-контракти. На їх основі були створені унікальні NFT-токени, які знаходяться на хвилі хайпа через гучні продажів кріптоарта.

Stellar Lumens

Це гідна альтернатива для інвестування. Входить в топ-5 криптовалюта з низькою ціною і хорошою перспективою зростання. Є сьомою за величиною монетою на ринку криптовалюта.

Торгується менше 1 долара, але володіє великою капіталізацією і величезним потенціалом для зростання. Її головне призначення в прискоренні платежів і зниження комісій на транскордонні транзакції.

При питанні яку саме криптовалюта купити в 2022 році варто відштовхуватися від фінансових можливостей і конкретних цілей або завдань, які плануєте досягти з її допомогою.

Друзі, Вам подобається ця стаття? Поділіться з друзями!
Коліжанка - жіночий інтернет-журнал