Як намалювати тигра на Новий рік 2022: майстер-клас для дітей з прикладами малюнків

І дорослі, і маленькі діти люблять малювати різні картини, а потім прикрашати їх за допомогою фарб в різні кольори. Однак, на жаль, не кожна людина може малювати так, щоб йому самому подобалося намальоване зображення. Але, добре, що зараз, є безліч детальних інструкцій по тому як зобразити ту чи іншу річ на папері або полотні, тому майже кожен зможе намалювати те, що йому хочеться.

Наприклад, символом наступного Нового Року буде блакитний водяній тигр. Напевно не знайдеться людина, яка б не любила цих милих, хитрих і хижих тварин. Їх яскравий і барвистий забарвлення в оранжево-чорну смужку заворожує кожного, змушуючи милуватися витонченістю цієї великої кішки. Але як же зробити малюнок тигра на Новий Рік самостійно?

Символ Нового Року 2022 – Тигр

Символом Нового 2022 року є блакитний водяній тигр. Він вказує на те, що в 2022 році можна не боятися змін, і тільки йти їм на зустріч. Наприклад, можна поміняти місце роботи, причому, чим кардинальніше буде рішення, тим краще, тому можна освоїти новий рід діяльності. Ті, хто вирішив переїхати, теж можна не сумніватися в своєму рішенні – можна змінити не тільки квартиру, але і звичний регіон проживання.

Багатьом подобається тигр за його норовливий характер і яскравий окрас. Особливо контраст помаранчевої вовни і чорних смужок заворожує маленьких дітей. Нерідко, деякі з них хочуть намалювати його самостійно, але, на жаль, рідко, коли виходить по-справжньому гарна і яскрава картинка. Як намалювати тигреня?

Як намалювати тигра поетапно

Перед тим як почати малювати, слід згадати, що силует тигра схожий на звичайну домашню кішку, правда не стільки нешкідливу і спокійну. Пропорції небезпечного хижака і домашньої тварини практично однакові, вони лише збільшені в розмірах.

Для того, щоб намалювати тигра, необхідно знайти фотографію або картинку.

Кроки:

  1. Намалювати образ тулуба і голови

Для початку, перед тим як малювати морду тигра, його яскраві смужки, слід намалювати дві приблизно однакові окружності. Одна буде знаходитися вище – це буде голова тигра, інша прямо під першою – це буде його шия. Після, до двох з’єднаним колах необхідно намалювати овал, причому не варто переживати, якщо він з якихось причин вийшов не ідеальним. Цей овал буде тулубом тигра. Також, слід зазначити, в лівій частині фігура повинна бути трохи ширше.

Потім, слід знову переміститися на місце морди майбутнього тигра. В середині кола необхідно легенько намітити лінії для очей і трохи нижче для пасти.

  1. Намалювати голову тигра

Раз вже намічені очі і пащу, слід продовжити і намалювати більш детально голову тигра. Почати слід з вух – на кутах майбутньої голови тигра необхідно намалювати два трикутника, вони повинні бути середнього розміру. Потім, слід приступити до промальовуванні морди – для цього в нижній частині кола потрібно намалювати підборіддя. Якщо тигр ричить, то досить намалювати велику букву U, якщо мовчить – то більшу букву W. Після, потрібно намітити де будуть знаходитися передні і задні лапи у тигра.

  1. Деталізація голови тигра

Слід зупинитися на обличчі і промальовувати у тварини очі, ніс і рот. Щоб намалювати очі, слід зазначити в верху голови два маленьких кружечка. Після, слід зазначити контур носа і рота тигра, далі намалювати зіниці у тварини.

  1. Промальовування тигрячих лап

Отже, необхідно приступити до малювання лап. Рекомендується почати з задніх, щоб в разі невеликих помилок можна було відразу видалити зайві контури. Не варто забувати про пазурах у тигра.

  1. Видалення помилок

Зараз, необхідно стерти ластиком всі зайві лінії, контури і нерівності. Також, слід мати на увазі, що крихти від Стерки не варто змітати рукою на підлогу – краще здувати, щоб олівцеві штрихи НЕ розмазалися.

  1. Промальовування хутра та окраса тигра

Тулуб і голову тварини необхідно покрити дрібними лініями «зигзаг», таким чином, можна зобразити хутро тигра. Далі, потрібно додати смугастий візерунок і тіні.

Як намалювати тигра олівцем?

Після промальовування основних пропорцій тіла, тобто, голови, тулуба і лап, слід переходити до деталізації малюнка. Рекомендується починати з очей і носа, їм потрібно надати нормальну і остаточну форму. Для того, щоб правильно намалювати ніс, потрібно просто написати велику букву W, причому, слід зазначити, що вона має більш закруглену форму, ніж гостру. Потім, необхідно намалювати вуха. Їх можна відразу малювати закінченими, адже редагувати вуха більше не потрібно.

Як намалювати вуха? Для того, щоб намалювати цю частину тіла, слід взяти твердо-м’який олівець, а потім по контуру вуха відзначити велику кількість маленьких точок. Це потрібно для того, щоб вони виглядали м’якими і пухнастими. Для реалістичності малюнка, з лівого боку вухо потрібно зробити темніше.

Потім, то ж саме потрібно зробити з мордою і підборіддям у тигреня, однак тут волоски повинні бути дещо товщі і більше.

Далі, потрібно приступити до промальовуванні вусів. Не варто переживати, якщо вони вийшли занадто довгі – так буде навіть краще. Різкими і вільними рухами руки від центру морди потрібно намалювати лінії, важливо відзначити, що до підборіддя вуса будуть трохи коротше.

До промальовуванні хутра потрібно підходити уважно і грунтовно. На морді тигра напівжирним олівцем потрібно намалювати хвилясті і переривчасті плями на морді тварини.

Над очима і під очима необхідно намалювати два плями середнього розміру. Такі ж фігури потрібно розташувати біля вух і у обідка навколо морди, поруч з носом.

Найпростіші способи малювання

Більшість посібників по малюванню тигра складні і повні різних деталей. Для людей, що не захоплюються малюванням, такі інструкції можуть здаватися заплутаними, тому їм необхідні найпростіші способи малювання тигра.

  1. Малювання форми тіла

Для того, щоб намалювати тіло, потрібно просто відзначити на папері три овалу.

  1. Малювання голови

змальовуючи розташування очей, носа і вух з картинки або фотографії, необхідно промальовувати морду тигра, причому не варто натискати на олівець.

  1. Корпус тигра

Після, слід приступити до промальовуванні передніх і задніх лап, а також хвоста тигра.

  1. Шерсть тварини

Акуратними і тонкими лініями необхідно промальовувати шерсть тигра.

  1. Забарвлення

В останню чергу, потрібно намалювати забарвлення тигра, для цього по всьому тілу потрібно відзначити хвилясті смужки, після слід приступити до їх розфарбовування.

Малюємо голову тигра

Щоб голова тигра вийшла красивою і реалістичною, потрібно добре постаратися. Для малювання голови знадобиться:

  1. Твердий олівець
  2. М’який олівець або твердо-м’який
  3. Дуже м’який олівець
  4. Ластик

Етапи малювання голови тигра

  1. Дуже твердим олівцем, акуратними лініями, необхідно намалювати коло. Після, слід розділити її двома паралельними лініями, які будуть перебувати в середині кола. Після, на цих двох лініях потрібно відзначити середину, далі кожну половину розділити ще на три абсолютно однакових відрізка. Слід зазначити, що всі попередні контури, які малюються, щоб намітити майбутні очі, ніс або вуха у тварини, потрібно малювати, чи не давлячи на олівець, інакше потім їх буде важко стерти гумкою.

  2. Після слід приступити до малювання виразних очей тигра. Щоб намалювати очі, необхідно почати з двох темних кіл – це будуть зіниці, а після, навколо них акуратно і нешвидко промальовується контур очей. Всі помилки, випадкові нерівності або непотрібні лінії необхідно стерти. Далі, малюється ніс, від нього слід намалювати дві паралельні прямі.

  3. Необхідно намалювати вуха і лінію потилиці у тигра. Після, слід приступити до промальовуванні підборіддя.

  4. Важливо відзначити, що всі деталі у тигра робляться твердим олівцем. Зараз потрібно приступити до малювання забарвлення навколо очей. Потім, на морді тварини необхідно відзначити дві або три смужки, там будуть рости вуса.

  5. Зараз слід почати малювати забарвлення тигра. Для цього, потрібно ретельно виводити кожне пляма, що знаходиться на морді тигра, причому, необхідно відзначити, що лини не потрібно робити дуже товстими. Під носом у тварини потрібно намалювати кілька маленьких темних плям, а під носом і над губами слід намалювати невелику перегородку. Після, можна приступати до промальовуванні вусів у тигреня.

  6. Акуратно, не зачіпаючи основні лінії, слід стерти гумкою коло, контури і рисочки. Потім, знадобиться м’який олівець, їм необхідно намалювати кілька ліній для вусів.
  7. Потім в арсенал піде м’який олівець, їм необхідно описати і заштрихувати плями по вже раніше намальованим блідим плям. Не страшно, якщо олівець трохи вийшов за краї, так буде навіть реалістичніше. Важливо відзначити, що не варто забувати про вуха, край голови і підборіддя.

  8. Далі, потрібно намалювати тінь на морді у тварини. Маленькі штрихи малюються у напрямку шерсті на потилиці, на носі, під очима і на переніссі. Після, можна зафарбувати ніс, намалювати тінь там, де у тварини знаходиться рот.

Потім, необхідно використовувати самий м’який олівець і їм точно також вимальовуються тіні.

Великий тигр олівцями

Для того, щоб намалювати великого і потужного тигра, необхідно спочатку легко намітити олівцем всі потрібні пропорції – голова, шия, тулуб і лапи. Всі частини тіла тигра будуть деталізовані по ходу малювання. Також, варто пам’ятати про те, що все окружності, обов’язково потрібно малювати легкими штришками, на випадок, якщо буде допущена помилка. При стирання зайвих контурів, не варто скидатися сміття від гумки, його слід здувати, навіть незважаючи на те, що при малюванні використовується твердий олівець, який зазвичай не маже.

Отже, великий намальований круг незабаром стане мордою у тигра. Велику окружність потрібно розділити на чотири рівні частини. Це потрібно для того, щоб вірно розрахувати (а згодом намалювати), де саме знаходяться ніс, підборіддя, очі та інші характеристики на морді у тварини.

Також, важливо звернути увагу на те, що коло для морди тигра не варто малювати десь конкретно вгорі або ж внизу, найкраще розташування для малювання тваринного буде центр листа, адже таким чином, буде достатньо місця для того, щоб зобразити красиве тулуб тигра , яке буде пропорційно голові.

Верхню половину намальованою кола потрібно акуратно розділити на дві половини. Після потрібно намалювати вуха. За розмірами вуха дорівнюватимуть половинці верхній частині кола.

Нижню частину мордочки тигра потрібно також розділити на дві рівні половини, а потім промальовувати підборіддя, який зовні нагадує англійську букву W, з м’якими лініями.

Потім, потрібно приступити до малювання основних деталей на морді у тварини. Таким чином, на голові, для носа потрібно намалювати акуратний трикутник, з негострими кутами, після нижню губу і овал підборіддя.

Щоб намалювати очі, потрібно пам’ятати про те, що вони мають форму мигдалю. Відстань від верхньої частини голови тварини до очей буде дорівнює розміру вух.

Потім, можна прати всі зайві лінії на морді у тварини, адже вони більше не знадобляться. Після, потрібно приступити до промальовуванні тіла, лап, кігтів, хвоста і самого хутра.

Майстер-клас малюнка тигра фарбами для дітей

Щоб дитина змогла самостійно намалювати тигра, йому необхідна зрозуміла і доступна інструкція.

Для малюнка знадобиться:

  1. Папір для малювання, бажано товста
  2. Олівець, щоб відзначити лінії і пропорції
  3. Ластик, щоб стерти непотрібні контури
  4. Фарби

Етапи малювання:

  1. Для початку, візуально необхідно розділити аркуш навпіл. Вгорі буде розташовуватися голова тигра, тому там потрібно відразу намітити обриси мордочки – ніс, очі, підборіддя, вуха
  2. Потім, потрібно промальовувати два вуха, додавши до них трохи штрихів для тіні.
  3. Після, слід приступити до промальовуванні тулуба тварини. Для цього достатньо намалювати овал.
  4. Потім, до вже намальованому овалу, потрібно домалювати чотири лапи.
  5. Також до тулуба, необхідно додати хвіст.
  6. Далі, потрібно знову повернутися до голови тигреня, там потрібно промальовувати всі деталі на морді .
  7. Потім, необхідно приступити до малювання очей і затемнення зіниць у тигра
  8. Найулюбленіша частина у всіх дітей – малювання смужок у тигра. Так як це всього лише ескіз, смужки на хвості, морді і тулуб потрібно малювати акуратно, не натискаючи на олівець
  9. Передостанній штрих – потрібно деталізувати лапки тигра, намалювати на них коготочкі
  10. Потім, можна сміливо приступати до розфарбовування малюнка фарбами!

Малюнок тигра гуашшю

Щоб тигр добре вийшов, необхідно знайти справжнє зображення тигра. Так, можна буде точно бачити, де знаходяться очі, ніс, підборіддя, вуса і вуха, а також, як і де саме розташувати тіні на малюнку.

Потім, можна образно перемалювати тигра з зображення на аркуш паперу. Причому лінії повинні бути тонкі, щоб, в разі помилки їх можна було легко стерти. Все смужки у тигра потрібно акуратно намалювати олівцем.

Потім можна сміливо переходити до розфарбовування тигра гуашшю. Рекомендується починати з окраса тварини, для цього його потрібно повністю пофарбувати в помаранчевий колір, а потім можна приступити до розфарбовування смужок на хутрі тварини і позначенні очей і носа.

Після того як фарба висохла, можна починати промальовувати деталі. Наприклад, живіт тигра зазвичай знаходиться в тіні, якщо, звичайно, він не лежить на спині. Тому, потрібно намішати сірий колір і акуратно пофарбувати їм живіт тварини. Таким же кольором можна пофарбувати підборіддя, область всередині вух, щоки, а також тінь від лап.

Далі, потрібно замішати колір трохи світліше оранжевого, їм потрібно відзначити деталі на світлих місцях у тварини. Можна також, прикрасити шерсть тигра, і додати замість звичних чорних і помаранчевих кольорів на хутрі, світло-сірий і темно-сірий.

Малюнки для змальовки

Не кожна людина може ідеально запам’ятовувати всі лінії, малювати тіні і різні характеристики тваринного. Навіть дивлячись на картинку, може вийти далеко не ідеальний результат. Але складні й заплутані малюнки тигра можуть виходити, якщо використовувати процес змальовки. Таким чином, малювати тигреня буде в рази легше і швидше.

Друзі, Вам подобається ця стаття? Поділіться з друзями!
Коліжанка - жіночий інтернет-журнал