Що означає ім’я Раїса, характер, день імені, любов, кар’єра

Не секрет, що значення імені Раїса і його походження має кілька версій. За однією з них це ім’я має давньогрецькі корені і означає «легка». У біблійному варіанті одна з форм Раїси «Раю» переводилася, як «кохана». Але є і така версія, що ім’я походить від арабського слова «раїс», яке перекладається як «ватажок, начальник».

Скорочені форми імені: Рая, Райян, Раечка, Раїска, Раюша. Іменини у Раїси 18 вересня.

Яка Раїса в дитинстві

Маленька Раечка здається на перший погляд справжнім янголятком . Вона тиха і спокійна, навіть трохи сором’язлива. Однак це зовсім не означає, що у неї слабкий характер. Хоча в компанії вона далеко не лідер і не заводила, без неї дитячий колектив стає розрізненим сам по собі.

Рая дуже чуйна, тому до неї тягнуться однолітки. Вона вміє постояти себе. Якщо вважає, що її в чомусь обмежують і готова дати рішучу відсіч. Раїса досить самостійна дитина, і в шкільні роки зазвичай не завдає клопоту батькам і вчителям.

Дорослішання

Підростаючи, Раїса стає дуже проникливою і практичною. Вона відноситься до оточуючих з теплотою і дружелюбністю. Але при цьому завжди тверезо оцінює будь-яку ситуацію і практично не здатна на сентименти.

Варто один раз обдурити або підвести її — і вона назавжди викреслить провинився зі свого життя. У компанії вона завжди весела і завзята, підтримає будь-яку витівку, станцює і заспіває. Але їй не можна зловживати алкоголем, тоді вона стає некерованою.

Також їй варто стежити за своїм харчуванням, так як у неї слабкий шлунок і від природи вона схильна до повноти . Тому їй обов’язково потрібно активний відпочинок, наприклад, поїздки до моря, похід в ліс або в гори. Непогано, якщо дівчина буде відвідувати басейн, тренажерний зал або хоча б просто бігати вранці. Їй потрібні навантаження для виходу просто величезної енергії, яка нерідко тисне на тих, хто знаходиться поруч з нею.

Любов

У любовних відносинах Раїса не любить хитрувати, того ж чекає і від партнера. Завдяки вродженої мудрості і проникливості вона відразу розуміє, якщо у чоловіка неприємності. Але перша ніколи не стане розпитувати і дорікати, істерики від неї не дочекаєшся.

Вона буде демонстративно уважна – і холодна при цьому, як лід. Зате, якщо в будинку все добре, вона просто сяє. Зазвичай Рая стає відданою дружиною і хорошою матір’ю, здатна без скарг і докорів доглядати за батьками чоловіка.

Хороша сумісність з чоловіками на ім’я Олександр.

Але ось видатним кулінаром її не назвеш. Секс Рая дуже любить, охоче погоджується на пропозиції партнера спробувати щось новеньке, але підкорятися йому до кінця не хоче. Для неї ліжко – це сцена, на якій розігрується спектакль з нею самою в головній ролі.

У сексі вона бачить спосіб самовиразитися, заповнити прогалини в своїй емоційній життя, якщо такі є. Їй потрібен досвідчений, витривалий коханець, тому, перш ніж вийти заміж, вона буде довго і витончено відчувати свого чоловіка.

Робота та кар’єра Раїси

Завдяки своєму твердому характеру, неймовірною працездатності та пунктуальності Раїси легко роблять кар’єру. Вона може стати ким завгодно: лікарем, архітектором, учителем, адвокатом і навіть власником власного бару, готелю або магазина. Начальство довіряє їм найскладніші проекти, знаючи, що вона обов’язково все виконає як слід і навіть краще точно у визначений термін.

Вона і сама часто стає директором або керівником, відкриває свою справу, прекрасно забезпечує всю сім’ю. Але ось з колегами у неї стосунки складні через непередбачуваного, вимогливого, навіть деспотичного характеру.

Особливо непривітна Раїса до жінок, вони відчувають її неприязнь і намагаються уникати контакту з нею. З цієї ж причини у неї мало або зовсім немає подруг. Вона дружелюбна лише зі своїми близькими.

Характер за датою народження

Значення імені Раїса залежить і від місяця народження. Жінки, що народилися в грудні, відрізняються сексуальністю, і навіть ненаситністю в любовних відносинах. Без сексу вона не проживе, їй просто необхідні яскраві пригоди і переживання, вона буде постійно прагнути відкрити для себе щось нове.

А ось «літні» Раї, навпаки, дуже вірні своєму партнерові, якщо і змінять, то завдяки випадку або з розрахунку, не втрачаючи при цьому голови. Раїси, народжені навесні, відмінні домогосподарки і матері.

У них розуміє, ласкавий погляд, відмінна інтуїція. Її всі люблять, і вона відповідає тим же, без праці знаходить спільну мову навіть зі свекрухою. Це природжені педагоги і вихователі.

«Осінні» Раї надто вже розважливі і скрупульозні. Вони настільки працездатні, енергійні і категоричні, що можуть через це втрачати не тільки друзів, але й чоловіка. З нею легко жити, тільки якщо ні в чому їй не перечити і надходити відповідно її особистим інтересам.

Талісмани, кольори і символи імені Рая

Щоб відчувати себе комфортно, жінці з цим ім’ям варто вибирати одяг і речі всіх відтінків блакитного і сірого. Ви заслужите її прихильність, якщо піднесете їй в подарунок букет тюльпанів – це її квітка. А ось прикраси Раїсі потрібно носити з сапфірами. Тотемна тварина Раїси – жайворонок, дерево – сосна, знак Зодіаку – Стрілець. Планета, яка їй протегує – Меркурій.

Друзі, Вам подобається ця стаття? Поділіться з друзями!
Коліжанка - жіночий інтернет-журнал