Плодові дерева у мене щороку усипані яблуками. Розповідаю, чим я підживляю їх навесні, щоб отримувати рясний урожай

Плодові дерева є практично на кожній ділянці, тільки проблема в тому, що багато городників не приділяють їм належної уваги в слідстві чого залишаються без врожаю.

Плодові дерева у мене щороку усипані яблуками. У сьогоднішній статті розповім, чим я підгодовую їх навесні, щоб отримувати рясний урожай. Впевнена, для багатьох городників така інформація виявиться корисною.

Плодові дерева у мене щороку усипані яблуками. Розповідаю, чим я підживляю їх навесні, щоб отримувати рясний урожайПідживлення якою я користуюся дуже проста, але тим не менш щорічно забезпечує мене і мою сім’ю відмінним урожаєм. Головне, вносити її потрібно навесні і бажано на початку сезону. Давайте перейдемо до рецептом підгодівлі.

Що потрібно зробити?

  1. Беремо цілу лійку води і насипаємо всередину 150 грам звичайної золи. Далі беремо розбавлений водою курячий послід, розбавляю я з концентрацією один до трьох, наливаємо в лійку 2-3 ковшика, і все ретельно перемішуємо звичайною палицею.
  2. Беремо лійку і поливаємо яблуню, поливати необхідно навколо стовбура, щоб підгодівля йшла відразу до коріння. Таким чином, весняна підгодівля дасть всі потрібні поживні елементи нашому деревцю, і яблуня порадує урожаєм.
Друзі, Вам подобається ця стаття? Поділіться з друзями!
Коліжанка - жіночий інтернет-журнал