Найточніший гороскоп від Тамари Глоба на 2022 рік

Згідно зі східним календарем, 2022 рік перейде під управління блакитного водяного Тигра. Вплив водної стихії пом’якшить норовливий тигровий вдачу, тому рік очікується без сильних потрясінь. Зірки обіцяють багатьом знакам зодіаку успішні проекти, гармонійні відносини, хороші фінансові можливості. Правда, для цього необхідно проявити активність і старанність, так як володар року цінує працьовитість і азарт. Але діяти потрібно в розумних межах. Кому ж Тигр буде особливо благоволить, розповість гороскоп на 2022 рік за знаками зодіаку і за роком народження від Тамари Глоба.

Характеристика 2022 роки для народжених під різними знаками зодіаку

Овен

Рік очікується насиченим і плідним, а події будуть розгортатися стрімко. Вже з початку року Овен відчує, як його накриває хвиля турбот і термінових справ. Щоб справитися з цією хвилею і спіймати удачу за хвіст, доведеться підключити всі свої сили і повністю відмовитися від ліні. У період ретроградної Венери, до 29 січня, Овни можуть піддатися апатії і нудьги, але не можна дозволяти собі зависнути в такому стані. Рух є життя – ваш девіз на 2022 рік. Особливо це стосується Овнів, які народилися в рік Собаки, Кози, Мавпи і Щура.

Телець

Гороскоп від Тамари Глоба на 2022 рік радить Тельцям переглянути свої життєві пріоритети. На перший план слід поставити інтереси сім’ї та дітей, а потім вже потурбуватися кар’єрним просуванням. З 11 квітня до 12 червня можливі невеликі фінансові втрати, але все це тимчасові труднощі. Пережити їх безболісно допоможе ваш домашній тил. Тельці 1967 1975, 1983, 1988, 1993 року народження виявляться перед непростим вибором.

Істотне зростання добробуту намічається після молодика 28 липня, у Тельців, що народилися з 1979 по 1985 рік.

Близнюки

Близнюкам потрібно бути уважнішими до свого оточення і стежити за словами. Зруйнувати відносини досить просто, а от скласти їх назад, відновити мир – довго і важко. Накопичені емоції краще виплеснути в творчості. У багатьох з’явиться цікаве захоплення, яке в майбутньому може стати досить прибутковим заняттям. Близнюки, народжені в рік Бика, Свині, Півня і Кролика, мають всі шанси запустити в 2022 році успішний бізнес-проект. Головне, вести себе дипломатично. Відповідний період для старту – друге півріччя, після 30 травня, в період правління молодого Місяця.

Рак

Крок вперед, два назад – звична модель поведінки для представників цього знака. Але 2022 рік диктує свої умови: для досягнення результатів буде потрібно позбутися сумнівів. Рішучих і відважних Раков чекає гідна нагорода. У Раків-Мавп намічається просування по службовій драбині, у Биков можлива зміна роду діяльності. Змії знайдуть особисте щастя, якщо будуть частіше вибиратися зі свого панцира. Кролики врегулюють давні наболілі питання, якщо візьмуться довести справу до логічного кінця і не звернуть з половини шляху.

Лев

Сміливі і граціозні Леви могли б позмагатися з господарем 2022 роки за місце під сонцем, але робити цього не варто. Примхливий Тигр не допустить конкуренції і при слушній нагоді змістить самозванця з п’єдесталу. Сила волі, наполегливість, витривалість, благородство – ось козирі Львів, за допомогою яких вони отримають визнання і повагу. Багато представників цього знака проявлять себе в благодійності або просвітницької діяльності. Леви-Тигри і Дракони стануть фаворитами року, якщо зможуть управляти своїми емоціями. Леви-Коні, завдяки працездатності, значно поліпшать своє матеріальне становище.

Діва

Дівам гороскоп на 2022 рік від Тамари Глоба обіцяє кар’єрний зліт і великі фінансові можливості. Особливо тим, хто народився в 1962, 1966, 1970, 1974, 1978, 1982, 1986, 1990 роках. Практичність і педантичність Дев допоможуть їм досягти поставлених цілей. Зірки радять не розмінюватися на дрібниці. У сміливих і грандіозних ідей у ​​2022 році є більше шансів реалізуватися. Чим вище планка, тим відчутніше результат. У союзники вибирайте перевірених людей і обов’язково розділіть з ними радість перемоги.

Терези

Терези протягом року будуть періодично випадати зі стану рівноваги. Перш за все, це відноситься до Терезів, народженим в рік Тигра, Бика, Свині та Щура. Пік напруженості доведеться з 16 лютого по 20 березня, 23 серпня по 17 вересня і з 4 по 28 листопада. У ці дні варто остерігатися конфліктних ситуацій, дотримуватися техніки безпеки і акуратно поводитися з цінними паперами. Терезам, що народилися в рік Кози, Півня і Кролика, гороскоп віщує новий життєвий етап у другому півріччі. Можливо, це буде пов’язано зі зміною сімейного стану або соціального статусу.

Скорпіон

Прогноз на 2022 рік досить сприятливий. Скорпіонів, народжених в 1966, 1972, 1978, 1984, 1990, 1996 роках, чекає великий успіх на професійній ниві, причому зміна роду діяльності може в корені змінитися. Будь-які зміни підуть на користь. В якихось делікатних моментах Тамара Глоба радить слухати внутрішній голос.

Астролог запевняє, що інтуїція не підведе Скорпіонів і залишиться для них протягом усього року надійним порадником.

Стрілець

Динамічним Стрільцям у 2022 році складно всидіти на місці. Хтось із них захоче різко поміняти життєвий уклад і навіть покинути межі Росії. І адже кому-то це вдасться вже до початку другого півріччя. Найбільш активними в досягненні цілей виявляться Стрільці, народжені в 1973, 1980, 1987, 1994, 2001 роках. У дні місячних затемнень, 16 травня і 8 листопада, слід повністю відсторонитися від прийняття серйозних рішень і провести в оточенні близьких по духу людей.

Козеріг

Цілеспрямований Козероги не звикли чекати милостей від природи. Вони самі беруть їх у неї. 2022 рік не стане винятком і тільки зміцнить позиції Козерогів. Після 18 березня, аж до 10 вересня, вдалими виявляться угоди, пов’язані з нерухомістю. Представники, народжені в рік Тигра, Бика, Дракона, Змії будуть гранично наполегливі й уперті. Зірки радять зменшити запал, щоб не наламати дров і не злякати удачу. Козероги-Собаки, Свині, Кролики знайдуть душевну гармонію. Їм захочеться тиші і спокою.

Водолій

У Водоліїв у 2022 році розкриються здібності і таланти. Креативні ідеї будуть переслідувати Водоліїв на кожному кроці. Не варто про них розповідати тим, хто далекий від вашого світосприйняття. Їх скептичні зауваження можуть виявитися недоречними і позбавити вас натхнення. Водолії-Кролики, Щури і Мавпи при грамотному підході зможуть з успіхом монетизувати свої творчі захоплення і пов’язати з ними трудову діяльність.

Водолії-Собаки опиняться під впливом Юпітера, що сприятливо відіб’ється на їх фізичному і душевному стані.

Риби

Яскраві представники водної стихії зможуть стати справжніми улюбленцями Тигра й улюбленцями долі, якщо дозволять собі іноді плисти проти течії. Чи не на зло Всесвіту або обставинам, а за велінням серця. У Риб-Мавп, Пєтухов, Биков і Змій в гороскопі вказані різкі зміни після повного місяця 13 липня. Зміна місця роботи або переїзд в інше місто, розрив старих обтяжують відносин і становлення нових уз шлюбу, поповнення в родині торкнуться добру половину “рибного” населення. Справитися з таким потоком подій буде складно. Головне, утриматися на плаву і не йти на дно від надлишку вражень.

Як пророкує гороскоп на 2022 рік, всім знакам зодіаку є, до чого прагнути і над чим працювати. Удача виявиться в руках тих, хто вірить в успіх, сповнений сил і готовий з гідністю долати всі перешкоди.

Друзі, Вам подобається ця стаття? Поділіться з друзями!
Коліжанка - жіночий інтернет-журнал