Дізналася 1 правило здорового харчування: тепер їм все, що хочу і не гладшаю

Бути стрункою і красивою хоче кожна дівчина. І я не виключення. Але морочитися з правильним харчуванням, рахувати калорії, вимірювати порції – це все не моє.

Я не товста. Але і не з числа худеньких, які їдять більше чоловіків багато і не змінюються.

Давно шукала для себе зручний варіант харчування – щоб можна було і фастфудом побалуватися, і солодощі їсти. І стрункою залишатися.

 Дізналася 1 правило здорового харчування: тепер їм все, що хочу і не гладшаю Нещодавно натрапила на одну статтю в інтернеті. Тренер розповідав, що в системі правильного харчування є тільки одне правило. Я спробувала харчуватися за його порадою – працює!

Правило говорить: при виборі їжі потрібно дотримуватися пропорцію 80/20.

Це означає, що 80% денного раціону повинні складати корисні, гарні продукти. А 20% – шкідлива їжа.

Краса такого методу в тому, що можна їсти все! Це не дієта, і не жорсткі обмеження раціону.

Коли я сиділа на дієтах, щоб схуднути, моєї вічною проблемою були зриви в харчуванні. Неможливо взагалі не їсти солодкого. Тому наступав момент, коли я викидала гречку і їла булочки. І знову товстіла.

Корисна їжа – це не тільки гречка з куркою, як я думала раніше. Це вся наша звичайна їжа. Супи, рис, макарони, будь-яке м’ясо, салати. Таку їжу я їм більшу частину дня. Єдине, намагаюся їсти якомога більше овочів. Вони містять необхідні для організму вітаміни, і покращують роботу кишечника (це особливо важно😅)

Шкідлива їжа – це солодощі, різна випічка, фастфуд, газовані напої. Їх можна їсти. Тільки важливо дотримуватися пропорцію 80/20. Чи не 50/50, або 40/60.

Ще один мій секрет – завжди п’ю склянку води за 10- 15 хвилин до їди. Так можна менше з’їсти.

Ну і звичайно займаюся зарядкою. Тіло не буде красивим без регулярних фізичних навантажень, навіть якщо ви стройняшка!

Друзі, Вам подобається ця стаття? Поділіться з друзями!
Коліжанка - жіночий інтернет-журнал