Якими будуть діти народжені в 2023 році, особливості їх характеру по місяцях

Новий, 2023 й, рік, буде роком Кролика. Це третій знак в зодіакальному колі. Всього ж східний китайський календар нараховує 12 тварин-покровителів. Хижака, скоро вступає в права, відносять до символу Ян, стихія якого – Земля, а значить пощастить чесним, спокійним і прямолінійним людям. Перемога дістанеться сильним і відважним. Вважається, що з’явитися на світ під знаком Кролика – велика удача.

Народжені в рік владарювання смугастого хижака, будуть сильні характером. І мало знайдеться таких випробувань, які вони не зможуть подолати. Встановлені правила не для цих людей. Особливо правила особистої безпеки. Це призводить до того, що, йдучи своєю, вторований, дорогий, вони домагаються набагато більшого, ніж інші. Але іноді втрачають все.

Серед відомих людей, народжених в рік Кролика можна назвати:

 • Дмитра Донського;
 • Івана Грозного;
 • Олександра II;
 • Юрія Андропова;
 • Марко Поло;
 • Людвіга ван Бетховена;
 • Леонардо ді Капріо;
 • Мерилін Монро;
 • Дуайта Ейзенхауера;
 • Єлизавету II;
 • Георгія Юматова;
 • Михайла Круга.

І це далеко не всі успішні і знамениті люди, яким допомагав третій знак зодіаку.

Нижче піде мова про дітей, народжених у 2023 році, якими вони будуть, і на що звернути увагу батькам, щоб спадкоємці виросли успішними людьми.

Загальна характеристика

Діти, що з’явилися на світ у 2023 році, проживуть яскраве життя. Жага постійних відкриттів не дозволить їм сидіти на місці. З юних років вони з легкістю сприймають будь-які зміни і без проблем пристосовуються до умов, що змінюються.

 • оптимізм;
 • розвинена фантазія;
 • безстрашність;
 • потреба опіки над слабкими;
 • вміння дружити;
 • гордість і незалежність;
 • рішучість;
 • надійність;
 • впертість;
 • егоїзм.

Незважаючи на таку характеристику дітей, народжених у 2023 році Кролика, їх позірну самостійність і силу характеру, малюки дуже потребують порад старших. Однак настанови будуть прийняті до дії, тільки при щирою заклопотаності. В іншому випадку дорослі наткнуться на наполегливу протидію.

Якщо знайти правильний підхід, батьки знайдуть дбайливих і люблячих помічників, які не бояться відстоювати спільні інтереси і зможуть зайняти рівні з ними позиції. Юний член сім’ї стане улюбленцем родичів, передасть свій оптимізм і зарядить енергією.

Але іноді може здаватися, що серед особистісних якостей Кроликів переважає егоїзм, агресія і надмірне зневага інтересами інших. Їм подобається маніпулювати іншими, а іноді і навмисно ображати їх. Пройшовшись по характеристикам знаків зодіаку, можна зрозуміти, що діти, народжені у 2023 році – це актори, які часто показують зовсім не те, що відбувається у них всередині.

Серед характерних ознак народженої в рік великої кішки, виділяють неспокійний характер і, як наслідок, постійний рух. Тиша і спокій протипоказані. Точно так же, як і самотність.

Хлопчики

Головна риса характеру хлопчиків, які з’являться на світ у 2023 році, – владність. Це проявиться з самого раннього віку. Навіть в колективі малюків така дитина буде викликати роздратування і неприязнь. Причина в постійному прагненні зайняти лідируючу позицію. Якщо це не вдасться, підуть крики. Бійка – це нормальний спосіб вирішення проблем для Кролика. Але гнів і лють несподівано змінюються примиренням з оточуючими. Адже не менш важливою, ніж влада над іншими, хлопчикові здається турбота про них. Відповідальність за тих, хто слабший, а це все навколо, змушує допомагати їм. Єдине, що потрібно для підтримання «світу» – беззаперечне підпорядкування «кролику».

Дівчата

Дівчинка теж панує над усіма. Але домагається цього не силою. Кролик в малятку діє не за допомогою грубої сили і криків, а більш тонко. Дівчинка з народження буде вважати батьків та інших людей своєю власністю. Їх підпорядкування має бути абсолютним. Інакше підуть капризи.

Нерідко прикидається зразковим дитиною, який слухається у всьому дорослих. Але спокушатися не варто. Якщо це відбувається, то лише для того, щоб домогтися свого. Поява в різних образах викликає насолоду. Адже повсякденне життя – це туга. І, звичайно, дівчинка-Кролика – це дуже турботливий, зворушливо любить близьких, і піклується про їх благополуччя, людина. Не можна забувати про це, не дивлячись на те, що це ховається за зовнішньою запальністю.

Характеристика дітей по місяцях

Продовжуючи тему, необхідно розповісти про те, яким буде дитина, народжена в 2023 році, і в чому виразиться індивідуальність по місяцях появи на світло. Для тих, хто вважає, що зодіак не впливає на формування особистості, варто сказати, що народжені у 2023 році будуть сильно відрізнятися від тих, хто побачив світло в 2023-м. Характеристика дитини по місяцях народження в рік Бика мало чим нагадує наступний період. Отже, якими вони будуть, діти, які мають народитися в 2023 році, якщо судити про них за знаками зодіаку.

Січень


Малюки, що з’явилися на світ цього місяця, як правило, дуже серйозні, грунтовні і слухняні. Від них рідко можна очікувати сюрпризів. Тим більше неприємних. Дитина-Козерог, народжений в рік Кролика, буде успішно вчитися. Улюбленими стануть точні науки. Хоча не виключено, що і гуманітарну освіту приведе до успіху. Чи не буде проблем і з виконанням домашніх обов’язків.

Ще не досягнувши юнацького віку Козероги здаються дорослішими своїх однолітків. Тому спілкування з ними необхідно будувати на рівних, уникаючи називати зменшувально формою імені. Що вже говорити про перебільшеною ніжності, як часто люблять робити дорослі з дітьми. Це розсердить їх по-справжньому.

Чи не будуть любити січневі дітки, народжені в 2023 році, великих і гучних компаній. Якщо у них з’являться друзі, то їх кількість не перевищить 1-2 чоловік. Набагато більше, ніж грати з однолітками, маленькі «козероги» люблять обговорювати серйозні теми з дорослими.

Лютий

У дітей-Водоліїв зазвичай неординарний характер. Ведуть вони себе, як і абсолютна більшість «кроленят», незалежно, не дозволяючи зневажати і командувати собою. Відмінною рисою є те, що вони з легкістю привертають до себе і ровесників, і дорослих. При цьому у маленьких Водоліїв немає до цього ніякого прагнення. Все відбувається природно, без докладання зусиль. Мабуть тому серед них немає зазнаек. І можна не боятися перехвалити спадкоємця, який народиться в лютому 2023 року.

Не варто дивуватися, що навколо цих малюків завжди буде компанія таких же діток. Вони легко вливаються в будь-який колектив і притягують до себе інших. Ті підсвідомо відчувають, що поруч завжди буде цікаво і весело. Не дивно, що «водолейчікі» верховодять компаніями, навіть не бажаючи того. Здатність знаходити друзів і залучати загальну любов – їх вроджений дар.

Часто можна побачити, як друзями народженого в лютому в рік Кролика, стають ті, хто категорично не підходить йому за темпераментом і характером.

Березень

Народжений в березні 2023 буде мрійником і фантазером. З ним легко в спілкуванні і просто в вихованні. Маленька «Риба» охоче підкоряється всім вимогам дорослих і охоче виконує їх вказівки. Можливо це відбувається від деякої непевності у власних силах. На відміну від інших дітей, що народилися в 2023 році, характеристика яких наводиться тут, дитина цього знака зодіаку не стане вередувати через одяг або несмачного сніданку. Чим більше він буде відчувати турботи і ласки, тим сильніше буде його прихильність до батьків.

Разом з тим може проявитися боязкість перед навколишнім світом. Тому формувати характер малюка-риби потрібно якомога раніше. Основні зусилля варто направити на подолання сумніву в своїх силах і сміливості. Адже насправді – це дуже здібні й талановиті діти.

Перешкодити вихованню і формуванню твердого характеру може постійне «витання в хмарах». Мрії і фантазії відволікають від реальних речей. Важливо привчити «рибку» до розпорядку дня. Малюк повинен зрозуміти, що спати потрібно в ліжечку, коли для цього прийде час, а під час обіду потрібно їсти, а не відволікатися на сторонні речі.

Квітень

Характеризуючи дітей, народжених у 2023 році і те, якими вони будуть по місяцях, переходимо до знаку Овна. Це справжній непосида з життєрадісним характером. Встежити за ним надзвичайно важко. Немає таких місць в квартирі або в дитячому саду, в яких він не побуває або чи не спробує потрапити. Практично неможливо змусити його сидіти і спокійно виконувати завдання. Як і відірвати від рухливих ігор. Стосується це як хлопчиків, так і дівчаток, які прагнуть не відставати від хлопців в іграх і розвагах.

Саме в дитині-Овні в найбільшій мірі проявляється властивий Кролика егоїзм. Їх зовсім не цікавлять проблеми інших дітей і дорослих. Подолати впертість – величезна трудність. Потрібно закликати на допомогу всі наявні педагогічні здібності, щоб не викликати бунт маленького непосиди. Будь-яка заборона або тиск можуть призвести до запеклого протистояння.

Але якщо вдасться приборкати норов цього допитливого шустрика, можна буде лише здивуватися – з такою енергією він візьметься осягати все нове. Поступово прищеплюючи дитині почуття відповідальності і здатність до самоорганізації, не можна лаяти його. Адже такий характер – це не вина народився в лютому 2023 року, а вплив на нього гороскопу.

Травень

Діти-Тельці підходять до всього грунтовно, практично. Їх покликання – музика. Те, що діти, народжені в травні в рік Кролика, здаються спокійними і мирними створіннями, не повинно заспокоювати пильність батьків. У них дуже вольовий характер. Дитина вважає, що все належить йому. При цьому, як не парадоксально, не потребує визнання себе в якості центру всесвіту. Невдоволення керівництвом з боку дорослих починає проявлятися в самому ранньому віці. Але обійтися без любові батьків маленький «тілець» не зможе. Почуття, що його не люблять, буде приносити неймовірні страждання. І це потрібно врахувати ще до появи дитини на світ.

Народжений в травні 2023 НЕ БУДЕ маніпулятором, який привертає дорослих постійними капризами і плачем. Як і у будь-якої дитини, це буде траплятися, але як виняток з правил. Найчастіше оточуючі будуть радіти, дивлячись на спокійного і усміхненого малюка.

Тельці дуже цінують домашній затишок. Для них немає нічого кращого, ніж грати в свої іграшки. А бабуся, мама і тато – саме те суспільство, яке діти віддадуть перевагу колективу однолітків в саду.

Червень

Близнюки-кроленята відразу після народження починають завдавати масу занепокоєння. Вони не тільки рухливі і енергійні, але і абсолютно непередбачувані. Неможливо передбачити, що станеться з ними в наступну мить. Ще одне, про що потрібно попередити майбутніх батьків – це надзвичайна допитливість маленького «близнюка». Його цікавить абсолютно все. Тому потрібно заздалегідь приготуватися до того, що доведеться нескінченну кількість разів відповідати на питання прискіпливого малюка.

У червневих дітей, що народилися у 2023-му, легко вийде вивчити будь-яку іноземну мову. Але використовувати для навчання потрібно «занурення» в іншомовну середу. Адже сидіти над підручниками – це не для «близнюків», на відміну від спілкування з іншими людьми. Нехай і іноземцями. Як справжні підопічні знака Кролика, діти люблять фантазувати. Їх вигаданий світ часто не відрізняється від реального. Тому потрібно утримуватися від докорів в їх брехливості, адже все відбувається крім людської волі. Такий вже їх характер. Краще пояснити і навчити, що правда краще обману, нехай і не навмисного.

Липень

Водяний знак Рак – одночасно розумний, емоційний, що покладається на розвинену інтуїцію і пристрасний. До того ж це самий магічний і таємничий знак зодіаку. Народжені в липні 2023 будуть відрізнятися сентиментальністю і раниместю. А їхня реакція на навколишній світ виявиться більш емоційною, ніж у інших. Не варто говорити з юним Раком на підвищених тонах. Дискомфортом для нього стає і знаходження в незвичній обстановці або серед незнайомих людей. Проявитися це може в примхах і плачі.

Залишаючись зовні спокійним, малюк може в душі переживати цілу бурю емоцій. Незважаючи на це, прихильність до батьків, близьких людей і вдома у маленького «раку» дуже сильна. Він з небажанням йде в садок. Та й прогулянка зовсім не обов’язкова. Так він вважає. Адже вдома анітрохи не гірше. Улюбленими іграми будуть ті, де потрібно проявити ласку і турботу. Це ігри в лікарню, їдальню або, навіть, будівництво затишного будиночка. А друга легко замінить плюшевий заєць. Бачачи, що дитя відрізняється від однолітків, ні в якому разі не можна намагатися зробити його таким, як усі. Підтримка, заохочення індивідуальності і любов допоможуть виростити успішного і турботливого сина або дочку.

Серпень

Народжений під знаком Кролика подвійно енергійний, життєрадісний і повний сил. Друзів у нього – хоч відбавляй. Справ та інтересів теж. Потрібно бути готовим віддатися повністю вихованню малюка. Адже доведеться віддати його в кілька секцій і гуртків. Інакше енергії не витратити. У садку, в школі і у дворі буде багато друзів. І завжди попереду буде «левеня». Його полюблять за доброту і силу, дружелюбність і турботу, спритність і взаємовиручку.

Але завжди потрібно бути насторожі. З Кролика легко може вирости невдаха. Це трапиться, якщо не встежити і дати переоцінити йому свої сили. Як тільки піде невдача, а ще гірше – не одна, може статися надрив. І це буде вже не усміхнений веселун, а похмурий маленький тиран. Замість спорту і науки, він вибере сумнівні розваги. Тому, як тільки стануть видні передумови емоційного або фізичного стомлення, потрібно прийти на допомогу. Підтримати, заспокоїти. Але при цьому не применшувати достоїнств і не обмежувати самолюбства. І тоді проявляться благородство і доброта, які притаманні людям цього знака.

Вересень

Всім, хто зустрінеться з малюком-Дівою, які народилися у вересні 2023 року, пощастить побачити важливого, тактовного, що володіє почуттям гумору, чарівного дитини. Діти цього знака розвинені інтелектуально і фізично. Вони обожнюють читання, розумні розмови, люблять вірші і, взагалі, мають різнобічні інтереси.

Завоювати їх авторитет дуже важко. Для цього потрібно бути, або здаватися, на голову розумнішими. В іншому випадку Діви будуть вести себе з дорослими, як з рівними. А може і як з молодшими.

Ставлення до навколишнього світу у них досить критично. А догодити їм практично неможливо. Справжнім ударом для вересневого Кролика стане критика на його адресу. Навіть обговорюючи дійсно поганий вчинок, потрібно ретельно підбирати слова. Такий підхід дозволить дитині спокійно проаналізувати свою поведінку. І більше подібного він не вчинить.

На особливу увагу заслуговує обстановка в родині, де росте Діва. З огляду на вразливість і сприйнятливість, потрібно намагатися захищати дітей від сімейних сварок, скандалів і взаємних докорів. Інакше, що виріс людина вибере шлях самотності, який він вважатиме за краще того, що бачив в дитинстві.

Жовтень

Як і інші діти, Ваги принесуть багато радості. При цьому клопоту з ними практично не буде. Вони слухняні, старанні й акуратні. Будучи майже завжди в гарному настрої, заражають цим і оточуючих. Здається, що он він – ідеальний дитина. Не все так просто. Бажання беззаперечно слухатися дорослих викликано побоюванням приймати самостійні рішення. Якщо батьки виявляться нездатними надати позитивний вплив або не стануть авторитетом, дитя, в якості зразка для наслідування, вибере іншу людину. І гарантії, що людину хорошого, ніхто не дасть.

Щоб уникнути такого розвитку ситуації, потрібно заохочувати самостійність. З самого раннього віку. Але і залучати до спільних справах синочків і донечок просто необхідно. Тим більше, що вони люблять працювати з дорослими. Головне – стежити, щоб не настало перевтома, адже діти не в змозі об’єктивно оцінити свої сили. Тонка душевна організація Терезів дістається їм укупі зі слабким здоров’ям. Тому варто приділити увагу його зміцненню. Допоможуть:

 • фізкультура;
 • загартовування;
 • правильне харчування;
 • оптимальний режим дня.

Можна витратити сили на розвиток музичних здібностей. Тим більше в Терезах вони закладені з народження.

Листопад

Скорпіон, тільки народившись, стає справжнім воїном. Його напористий, впертий і бойовий характер доставить чимало проблем батькам. Але не потрібно впадати у відчай. При належному завзятості і наполегливості можна перемогти маленького сміливця. Якщо ж проявити слабкість, виросте самозакоханий егоїст, кучеряве мотузки зі своїх близьких.

Якщо у батьків, особливо молодих, не вистачає досвіду, є сенс попросити допомоги у бабусь і дідусів. Головне, щоб і вони не потрапили в «полон» «СкОрПиОнЧиК». Повинна приділятися увага дотриманню дисципліни, контролю над емоціями, розвитку здатності співчувати іншим і прощати їх. Без цих якостей чадо залишиться непристосованим до життя в суспільстві. Його вчинки будуть носити непередбачуваний характер, а поведінка залежатиме від неконтрольованих емоцій.

Не можна просто надіти «їжакові рукавиці». Незважаючи на сильний характер – це все ж рідна кровинка. Прищепити позитивні якості і навчити взаємодії з навколишнім світом можна тільки через любов і душевне ставлення. Варто уникати безцеремонного вторгнення в особистий простір таких дітей. Щоб знати, чим вони живуть, потрібно проявити хитрість і вигадку. Так вони не будуть ображені надмірним контролем, а батьки більше дізнаються про дитину, не заподіявши тому душевної травми.

Грудень

Закінчуючи характеристику дітей, народжених у 2023 році, за знаками зодіаку, переходимо до останнього місяця року і знаку Стрільця. Ці діти милі і чарівні, вони легко завойовують симпатію і набувають друзів. Стрільці з юних років відкриті світу. Проте їх не можна назвати безпринципними милашка. Стрілець пред’являє високі вимоги як до себе, так і до оточуючих. Він не стане слухати докори в недбалості від неакуратне дорослого. І будь-якого зможе поставити на місце, привівши обґрунтовані доводи своєї правоти.

Чи не потерплять діти, які будуть народжені в грудні 2023, обмеження особистої свободи. Якщо вони скажуть, що хочуть піти в ту чи іншу секцію, так і буде. І які б не були заперечення, крихту навряд чи вдасться переконати. Але спробувати варто. Тим більше, що Стрілець, незважаючи на власну точку зору, завжди уважно слухає і аналізує, що йому говорять. Відмінною рисою грудневих дітей є їх влюбчивость. Тому, коли прийде час першого кохання, потрібно бути максимально тактовними з ними, щоб випадково не образити. Хоча домогтися, щоб така дитина став невпевненим в собі і позбувся оптимізму, неймовірно складно. І немає причини намагатися це зробити.

Важливо пам’ятати, що за знаками зодіаку дітей, народжених у 2023 році Кролика, можна точніше визначити їх характер. Це допоможе краще пізнати свою дитину, знайти спільну мову і стати йому справжнім другом. Ставши дорослими, діти обов’язково повернуть всю любов і турботу, які були вкладені в них, маленьких.

Друзі, Вам подобається ця стаття? Поділіться з друзями!
Коліжанка - жіночий інтернет-журнал