Як вибрати ім’я для дитини: 8 корисних порад, як назвати малюка

Всі ми хоч раз чули фразу «Діти – квіти життя», з якої неможливо сперечатися. Дитина здатний кардинально змінити наше життя, наділивши її нескінченною кількістю позитивних емоцій, щирої радості і приємних спогадів, які залишаться з нами назавжди. Однак, дитина також приносить в наше життя багато клопоту, часто приємних, і одна з них – вибір імені для новонародженого малюка.

Для новоспечених батьків це питання завжди буде актуальним, адже новина про швидку появу малюка тягне за собою багато турбот, з якими необхідно розібратися в першу чергу.

Тому перший час проблеми з тим, яке ім’я дати своїй дитині, не стають першочергово важливими. Що ж робити, якщо час дати малюкові ім’я вже прийшло, а ви так і не змогли визначитися? Запропонуємо кілька способів вирішення цього завдання.

Відмінні зовнішні риси і поведінку

Спочатку люди давали один одному імена, виходячи із зовнішніх відмінностей, характерів або особливих умінь. Це можете зробити і ви, поспостерігавши за своїм малюком і задавшись питанням – що відрізняє його від інших? Можливо, світлий відтінок волосся і промениста усмішка дочки наштовхне на ідею назвати її Златою або Світланою, а під строгий і по-дитячому важливий погляд вашого сина відмінно підійдуть величні і серйозні імена, такі як Олександр або Володимир.

Книги та сайти з переліком всіх існуючих імен

Якщо ви позитивно ставитеся до незвичайних іменах, зробіть вибір, вивчаючи спеціалізовані сайти і книги. Можливо, ви просто ще ніколи не чули того самого імені, яке підійде вашій дитині. Прочитання подібних матеріалів також зможе нагадати про існування популярних імен, про які ви не замислювалися.

Програми для смартфона для вибору імен

Деякі додатки є перелік імен з вказівками значень і додатковою інформацією. Але є і такі, що працюють за принципом віртуальних карток з іменами. Це допоможе зберегти ті, які вам симпатичні. Одержаний список вподобаних імен в подальшому можна буде обговорити з родичами і обдумати самостійно. Такі додатки можуть надати допомогу батькам і полегшити їм вибір.

Розмова з родичами

Деякі батьки довіряють вибір імені для малюка старшим дітям, бабусям чи дідусям. На жаль, думка інших людей може не збігатися з вашим. Такі обговорення можуть перерости в суперечки, так і не навівши всіх до єдиного рішення. Однак, зачіпання цього питання під час бесід з родичами уникати не потрібно, їх думка і варіанти теж зможуть допомогти визначитися.

Унікальне ім’я для малюка

На заміну звичним для нас іменами зараз приходять не тільки непопулярні і іноземні, а й унікальні імена, які раніше ніколи не використовувалися. По любому, потрібно ще враховувати, які букви входять до складу імені і що вони означають.

При виборі такого способу, рекомендуємо уявити себе на місці своєї дитини, який буде носити те ім’я, яке ви для нього придумали. Чи комфортно йому буде з ним? З якими труднощами він може зіткнутися? Якщо це не має для вас особливого значення – можете подумати над цікавими поєднаннями звуків, які могли б скластися в ім’я для малюка.

Назвати дитину на честь когось

Часто можна зустріти дітей, які носять імена близьких або далеких родичів. Деякі батьки називають своїх дітей на честь історичних особистостей, літературних персонажів або сучасних знаменитостей. Такий спосіб може стати відмінним варіантом, якщо ви бажаєте зберегти чиюсь особливу особистість в імені своєї дитини.

Подивіться, що означають такі незвичні для нас імена, як Ельдар або Ельміра, і яка доля чекає малюків з таким ім’ям.

Календар іменин

День народження дитини, прив’язаний до іменин, може мати для деяких батьків вирішальне значення в питанні вибору імені. Православні і католики замислюються над тим, щоб назвати малюка на честь Святого, пам’ять якого відзначається в його день народження. На один день може доводиться кілька імен Святих, серед яких батькам все ж таки доведеться вибирати.

Ім’я для новонародженого завжди було важливим вибором для батьків, до якого всі намагаються підійти з відповідальністю, адже це може вплинути на все подальше життя дитини.

Друзі, Вам подобається ця стаття? Поділіться з друзями!
Коліжанка - жіночий інтернет-журнал