Легкий спосіб як збільшити урожай часнику на 30%, шляхом подачі до нього кисню

Легкий спосіб як збільшити урожай часнику на 30%, шляхом подачі до нього киснюЗараз саме час починати думати про посадку часнику. І кожен дачник хоче, щоб його урожай був великим, і зібраних овочів вистачило до наступного року.

Є багато способів, а я хочу поділитися з вами, як я саджу часник вже не перший рік, і всі сусіди запитують мій секрет.

Обов’язково збережіть цю пораду в свою скарбничку. Зараз весна і він стане в нагоді вам зовсім скоро.

Таким методом садить, цей овоч, моя тітка. Колись вона працювала агрономом.Легкий спосіб як збільшити урожай часнику на 30%, шляхом подачі до нього кисню

Що потрібно зробити?

Коли ваш часник вже показав зелені паростки потрібно дати голівках зміцніти. Місяця буде достатньо. І так після 30 днів потрібно вилами розпушити землю. Просто протикаємо, в тих місцях, де посадили часник.
Вила повинні бути паралельно поруч з часником. Беріть відстань з запасом в 10 см, щоб ненавмисно не пошкодити самі паростки. Тому що, якщо ви проткнете головку, вона зіпсується, і не буде рости.

Намітьте поглядом невидиму лінію і вставте вила в землю вертикально. Дотримуйтесь кут з 90 градусів. Прути інструменту повинні увійти по самий держак, тобто на повну довжину.

Якщо ґрунт досить твердий і інструмент погано входить, то йому можна допомогти ногою, як ніби ви збираєтеся копати лопатою. Або попросити чоловіче населення про допомогу.

Зробивши перші отвори, акуратно виймайте вила, щоб не зачепити паростки і приступайте до наступного ряду. Розпушена земля повинна бути по обидва боки від головок часнику.

Прийом досить банальний, скажете ви, і що ж він тоді дає?

Для росту часнику важливий кисень. Проробляючи отвори в землі, ми робимо своєрідні канали для повітря.

При такому методі не має значення, на якій глибині знаходиться часник. Кисень буде надходити до них регулярно. Адже овоч садять максимум на 15 сантиметрів, а довжина прутів вил не менше 20 сантиметрів.
Крім повітряних потоків до коріння буде краще надходити волога. Так що у кого твердий ґрунт – цей метод допоможе, і не потрібно буде щотижня розпушувати землю.

У перший раз я не особливо повірила в ефективність і вирішила перевірити, наскільки добре спрацює такий спосіб посадки. Всього у мене було дві грядки, і на одній з них я використовувала Вила, а другу залишила рости як зазвичай. І дуже пошкодувала, що відразу не довіряла такому методу обробки. Тому що урожай був в три рази більше.

Обов’язково спробуйте цей спосіб, і результат перевершить ваші очікування.

Друзі, Вам подобається ця стаття? Поділіться з друзями!
Коліжанка - жіночий інтернет-журнал