6 способів очищення дзеркал підручними засобами – про деякі ви не знали

Чим мити дзеркало, щоб не було розводів? Зараз на полицях магазинів повно засобів побутової хімії для очищення дзеркал. Але чи так вони нешкідливі для здоров’я, особливо якщо в сім’ї алергік?

6 способів очищення дзеркал підручними засобами - про деякі ви не знали

Більшість людей користуються промисловими засобами, але набагато не-шкідливіше і дешевше використовувати при очищенні дзеркал народні способи.

Є шість способів очищення дзеркал підручними народними засобами:

  1. Міцно заварений зелений чай і сіль. Заварка настоюється близько півгодини, потім необхідно засипати в неї 1 чайну ложку солі. Далі береться копронова ганчірочка, змочується в складі і протираєте поверхню дзеркала, потім дзеркало протирається насухо. Після цього дзеркало блищить і на ньому не буде розводів.
  2. Картопля. Розрізати невелику картоплину на дві частини і натирати ними дзеркало. Потім змити все холодною водою і протерти насухо.
  3. Крейда з оцтом. По 1 столовій ложці крейди, оцтової есенції 70% на 1 склянку води, ретельно перемішати і дати постояти приблизно 20 хвилин. Воду злити, в отриману пасту умочуємо марлю і протираємо дзеркало. Добре все промиваємо і протираємо насухо.
  4. Цибуля ріпчаста. Сиру цибулину розрізати наполовину, натирати поверхню дзеркала і залишити на 7-10 хвилин. Ретельно промити водою, витерти насухо.
  5. Синка. Слабкий розчин синки з водою додасть неповторне сяйво Дзеркалу і відмінно очистить його.
  6. Спирт, одеколон, горілка. Прекрасно справляється від плям і розводів на дзеркалі. Після – протерти сухою ганчіркою.
Друзі, Вам подобається ця стаття? Поділіться з друзями!
Коліжанка - жіночий інтернет-журнал