За рахунок “бульйончика” моя розсада росте з новою силою і дихає всіма органами

За рахунок "бульйончика" моя розсада росте з новою силою і дихає всіма органами

Ні, ні, це не курячий бульйон, який ми варимо. Йтиметься про натуральні підгодівлі для розсади. Якщо розсаду не підгодовувати, вона виростить кволою і світло-зеленою.

А чим підгодовувати протягом росту розповім зараз.

Так роблю я і моя мама, яка мені допомагає вирощувати мені розсаду. Вона завжди допомагає мені слушною порадою. Я довіряю їй, як собі, так як більшу половину свого життя вона прожила в приватному будинку і город для неї є, як “згадати все і допомогти мені)”. 👌

Розсада буде завжди товстенькою і кремезною, якщо будете стежити і своєчасно вносити потрібні підгодівлі, а також, як тільки випаде можливість, відразу виносити її на “прогулянку”. А ви помічали, якщо розсаду виносити на балкон, у неї відразу темніють листочки, як будь-то, вона починає дихати всіма органами? А я відразу це помітила, вона стає зовсім іншою.

У мене свої підгодівлі і рецепти їх приготування, почну з найпростішої. Хочу звернути увагу на одну деталь. Я ніколи, коли читаю, що роблять інші, не повторюю 100%. А завжди спочатку пробую на одній рослині, тільки потім застосовую ДО ІНШИХ. Я звикла робити так і по-іншому у мене не виходить.

Але в цих способах можете не сумніватися, вже 100 разів перевірено. Нічого поганого в цих підкормках немає. Я за те, щоб рослини росли без мінеральних добрив, тільки натуральні підгодівлі.

  1. Спосіб підгодівлі, так-так це, звичайно ж цибулиння без неї нікуди. Це одна з найпростіших, але ефективних підгодівлі, навіть, якщо ви в це не вірите. Часник, цибуля, трава (влітку), все йде вхід. Всі продукти харчування мають властивості знезаражувати, але не тільки ґрунт, але і рослини. І віддавати вітаміни, які впливають на ріст і розвиток рослини.
  2. Спосіб, відварна картопля. Відварюю картоплю в мундирі, потім зливаю в каструльку і ставлю, щоб трохи заграла. Так як ця вода стає поживною для рослин. Багато поливають відразу, але я через тиждень. Розводжу водою 1÷1 і поливаю раз в 10 днів, чергуючи з іншими підгодівлею.
  3. Спосіб дуже сподобалася, це підгодівля з бананів. Закладаю шкірку від бананів в 3 літрову банку, як вода заграє, приблизно через тиждень. Так само розбавляю 1÷1 з водою і поливаю рослини.
  4. Спосіб, час від часу я поливаю рослини водою з йодом. Всього 1 крапля на 1 літр води і ґрунт для рослин здорова.

Насправді всіх способів і не перерахувати. Я написала тільки частину з них. Тому що користуюся ними постійно і по-іншому користуватися я б не змогла. Але, життя не стоїть на місці, кмітливі і заповзятливі городники, вчені і не тільки, придумують різні способи і засоби для розвитку рослин.

Друзі, Вам подобається ця стаття? Поділіться з друзями!
Коліжанка - жіночий інтернет-журнал