Як правильно прати білі речі? Лайфхак на мільйон!

Всі ми знаємо як непросто відпираються білі речі і як складно зберігати їх сяючу білизну тривалий час.

Моїй знайомій тенісистці саме таблетка аспірину допомогла впоратися з здавалося б простим, але не легко здійсненним завданням. Ці ліки, що лежать в шафці на кухні, стало прекрасною альтернативою плямовивідників. І уявіть, саме таблетка виявилася більш ефективніше і дієвіше дорогих засобів для прання!

Як правильно прати білі речі
Як правильно прати білі речі

При багаторазовому і частому пранні ваші речі жовтіють? Плями не відіпралися, і білизна вже не має свого первісного ідеального вигляду? Не варто переживати-секрет моєї мами допоможе світлим речам просто світиться чистотою. Обов’язково скористайтеся ним.

Як прати білі речі?

  1. Дивно білосніжний одяг-це легко! Розчини 5 таблеток аспірину по 325 мг в 8 л теплої води. Замочи речі в цьому розчині і залиш на 8 годин.
  2. Можна попередньо роздрібнити аспірин на дрібні шматочки, так він швидше розчиниться у воді і буде активніше діяти.
  3. Додай кілька таблеток аспірину прямо в пральну машину! Це засіб поверне сяючу білизну навіть посірілим речам. Якщо перед пранням в машинці потримати одяг в розчині аспірину, ефект буде просто приголомшливий.

Тепер я знаю, чим відпирати речі від неприємних жовтих плям! Аспірин став незамінним засобом в моєму будинку, тому що він не пошкоджує тканину, але при цьому чудово прибирає забруднення. Краще будь-якого відбілювача!

Раджу спробувати і тобі, впевнена, ти залишишся задоволена результатом.

Друзі, Вам подобається ця стаття? Поділіться з друзями!
Коліжанка - жіночий інтернет-журнал