Використовую всього 3 розчина для отримання помідор на місяць раніше. Мій досвід!

Я впевнена, будь-який садівник хоче прискорити отримання свого врожаю. І це не дивно! Мені, на щастя, вдалося втілити свою мрію і прискорити ріст своїх помідор.

Використовую всього 3 розчина для отримання помідор на місяць раніше. Мій досвід!Як я це зробила, що використовувала розповім вам далі.
Вже 4 роки користуюся цими розчинами і щороку отримую ранній і великий урожай.

Розчин на основі йоду

Якщо розглядати з наукової точки зору, то йод це природна складова томатів. Він незамінний і найкраще допомагає для високої врожайності, йод ідеально допомагає в якості профілактики від грибка.

Для приготування потрібно всього лише накапати на 4 літри води пару крапель йоду. Застосовувати потрібно виключно для кореневого розчину.

Розчин зольний

Було б нерозумно, якби це було не так, помідори в теплиці потребують деревної золи! Адже до її складу входить дуже багато різноманітних корисних речовин за типом фосфору, магнію, азоту, натрію і ще декількох але не у великій кількості як цих. Вона так само допомагає прискорити дозрівання.

Для приготування знадобиться вода літрів 8-9 і в цю воду грам 250 деревної золи.

Дати постояти приблизно близько тижня. Поливайте їм грядки.

Розчин калію

Цей розчин гуматом калію дає високу ефективність і гарантований ранній урожай. Так само за допомогою цієї підгодівлі можна поліпшити імунітет культур і це перевірено!

Друзі, Вам подобається ця стаття? Поділіться з друзями!
Коліжанка - жіночий інтернет-журнал