Урожай полуниці буде в 5 разів більше, якщо зробити 3 простих дії навесні

Сьогодні я поділюся, що роблю з полуницею на весні, до формування бутонів і отримую багато ягід. Всього знадобиться зробити 3 простих дії.

Урожай полуниці буде в 5 разів більше, якщо зробити 3 простих дії навесні

Крок 1

Як тільки прийде весна потрібно уважно оглянути кущ на наявність торішніх листочків. Їх потрібно акуратно видалити і викинути у відро. Залишати торішні листочки на кущі не потрібно, так як на них можуть бути грибкові інфекції, які можуть вразити молодий кущ.

Причому позбавляємося від будь-яких старих листів. Вони вже молодому кущу ні до чого, а тільки будуть витягати сили з рослини.

Крок 2

Друге що потрібно зробити, це підгодувати полуницю до бутонізації.

  1. Основу добрива обов’язково становить азот. Можна зробити підгодівлю тільки з одного азоту, це теж буде добре. Крім цього, можна використовувати комплексні підгодівлі.
  2. В першу чергу це – органіка (куряк або коров’як). Під кожен кущ вилити по 0,5 літра розведеної підгодівлі або просто пролити всю грядку.

Якщо немає можливості підгодувати органікою можна застосовувати мінеральні препарати. Але вносити їх слід акуратно, так як вони:

  • закисляють ґрунт.
  • великих дозах сприяють концентрації нітратів в плодах.

Застосовувати можна карбамід в наступному співвідношенні 1 ст.л. на 10 літрів води.

Поливати, як зазвичай, але головне щоб ґрунт був злегка вологим. Причому цієї умови потрібно дотримуватися і при підгодівлі органікою. Тоді добриво легко засвоюється

Важливо, підгодівлю слід проводити або вранці, або в хмарну погоду або вже ввечері.

Крок 3

Мульчування. Найкраще це робити соломою, так як в ній немає ніякого насіння і бур’яну. Можна мульчувати сіном, але в ньому вже можуть попастися різні насіння, які потім можуть прорости.

В крайньому випадку можна використовувати тільки що скошені бур’яни, але брати можна тільки ті рослини, які ще не заклали насіння. Перед мульчуванням їй потрібно дати просохнути на сонці пару днів.

Тирсою і опалим листям мульчувати не можна:

  • Тирса сильно ущільнюються і довго перегнивають виводячи азот з ґрунту.
  • На опалому листі можуть бути різні грибкові захворювання.

Мульчування можна проводити як до внесення добрив, так і після. Плюс ще в тому, що ягоди будуть лягати на солому і не будуть гнити.

Ось мої 3 невеликих секрету, які дозволяють отримувати велику кількість полуниці.

Друзі, Вам подобається ця стаття? Поділіться з друзями!
Коліжанка - жіночий інтернет-журнал