Скільки варити курячу печінку: в каструлі, для салату чи для дитини

Скільки варити курячу печінку? Цим питанням задається кожна господиня, адже якщо приготувати печінку не вірно, може вийти, не те що вам потрібно. Використовувати відварну печінку курки можна різними способами, і від її призначення залежить, скільки часу буде потрібно на приготування.

Скільки варити курячу печінку: в каструлі, для салату чи для дитини
Скільки варити курячу печінку

Скільки варити курячу печінку до готовності в каструлі

  • Якщо ми використовуємо варену печінку в якості доповнення до гарніру, то обробляти продукт в такому випадку не обов’язково, але всі шматки повинні бути приблизно однаковими. Залежно від їх розміру піде 10-15 хвилин.

Скільки варити курячу печінку для дитини

  • Основний упор потрібно зробити на очищення продукту від плівки і жовчних проток. Якщо шматки великі-розріжте їх на 2-3 частини і відварюйте 15-20 хвилин.

Скільки варити курячу печінку для салату

  • На сковороді або в каструлі на приготування займає 10-15 хвилин, притому в першому випадку потрібно на 5-ій хвилині додати овочі.
  • Слідкуйте, щоб печінка не пригоріла і варилася в достатній кількості води, і не перетримуйте в воді. В такому випадку вона буде максимально смачною і поживною.

Скільки варити курячу печінку для паштету

  • Для паштету використовується повністю відварена печінка. Ви можете приготувати її як в каструлі, так і в мультиварці. Час приготування не змінюється – 15-20 хвилин.

Друзі, Вам подобається ця стаття? Поділіться з друзями!
Коліжанка - жіночий інтернет-журнал