Щоб на цибулі не було стрілок використовую особливий прийом! Завжди отримую відмінний Урожай великої цибулі

У перший рік вирощування цибулю зазвичай Стрілки не випускає. Але ось у другий рік потрібно бути особливо пильними, щоб не дозволити цибулі випустити стрілки і зацвісти. У мене є метод!Щоб на цибулі не було стрілок використовую особливий прийом! Завжди отримую відмінний Урожай великої цибулі

Основні правила зберігання і вибору насіннєвого матеріалу.

  1. По-перше, я намагаюся садити цибулю тоді, коли ґрунт вже добре прогрівся. Якщо посадити цибулю занадто рано, то через низьку температуру буде висока ймовірність появи стрілок.
  2. По-друге, звертайте увагу на розмір посівного матеріалу. Середні цибулинки – це ідеальний варіант для посадки. Діаметр цибулини в середньому повинен дорівнювати 25 міліметрів. Якщо ви посадите більші цибулини, то стрілок не уникнути.
  3. Третє правило – посівний матеріал потрібно зберігати в сухому і прохолодному місці. Підвищена вологість і висока температура під час зберігання сприяють тому, що цибуля пускає паростки і стрілки.

Основні правила посадки

  1. Попередньо протягом 5 днів я сушу підготовлені для посадки цибулини. Але роблю це близько біля батареї, не на вікні. Якщо буде занадто тепло і сонячно, то можна пересушити посівний матеріал.
  2. Перед самою посадкою потрібно занурити цибулини спочатку в гарячу, а потім в холодну воду. У тій і іншій воді я тримаю цибулини по одній хвилині. Коли я говорю про гарячу воду, то ні в якому разі не маю на увазі окріп.
  3. Також бажано обробити насіння слабким розчином марганцівки.

Але можна піти на маленьку хитрість, яка і зовсім позбавить вас від усіляких турбот. Є такі сорти, які Стрілки не пускають. Просто купіть таке насіння і не мучтеся. До таких сортів відносяться Альбіон, класика, Стурон. Ці сорти не тільки дають хороший урожай, вони ще відмінно підходять для зберігання. Перевірено особисто, рекомендую.

Буває таке, що цибуля вже почала випускати стрілки. Що ж робити в такому випадку? Залишається тільки терпляче обривати ці стрілки. Адже якщо цибуля випускає стрілку, то він готується до розмноження і пустить всі сили на стрілку.

Не лінуйтеся, регулярно оглядайте свої посадки на наявність стрілок у цибулі. Якщо стрілка доросла до 20 сантиметрів, то терміново пора від неї позбавлятися.

Просто обламуйте стрілки, ножиці використовувати не рекомендую.

Друзі, Вам подобається ця стаття? Поділіться з друзями!
Коліжанка - жіночий інтернет-журнал