Один раз заливаю цибулю перед посадкою, щоб отримати великий урожай і захистити від цибулевої мухи. Ділюся рецептом

Перед посадкою цибулі “сіянки” в ґрунт – потрібно завжди проводити його обробку! Це не означає, що не можна отримати хороший урожай без цього, проте шанси на це різко знижуються. Але ж всього кілька простих дій можуть позбавити вас роздумів про врожай.

Один раз заливаю цибулю перед посадкою, щоб отримати великий урожай і захистити від цибулевої мухи. Ділюся рецептом

Я тільки один раз заливаю цибулю перед посадкою, щоб отримати великий урожай і захистити від цибулевої мухи та інших шкідників. Даний спосіб несе в собі потрійну дію. Не тільки захищає від шкідників і підвищує врожайність, але ще і захистить від хвороб.

Рецепт дуже простий:

  1. Укладаємо цибулю в глибоку, але не залізну ємність. Я використовую обрізану 5-літрову пляшку. Для захисту цибулі від хвороб і просоченням заліза, для кращого засвоєння азоту нам знадобиться – залізний купорос. Залізний купорос більш щадний, ніж мідний купорос. Дві столові ложки розмішуємо в літрі теплої води. Одного літра розчину якраз вистачить на один кілограм сівки. Заливаємо цибулю і залишаємо так на 2 години, накривши чимось. Після цього промиваємо під проточною водою. Не лякайтеся, що цибуля потемніє – це нормально!
  2. Тепер нам потрібно захистити сіянку від цибулевої мушки та інших шкідників. Для цього нам знадобиться березовий дьоготь. Так як сам дьоготь не розчиняється у воді – робимо емульсію. Змішуємо 2 столові ложки рідкого господарського мила і столову ложку дьогтю. Далі змішуємо з літром теплої води. Заливаючи емульсію потрібно також помішувати. Заливаємо знову сіянку і залишаємо на 2 години, також накривши чим-небудь. Після цього зливаємо розчин, але промивати не потрібно.
  3. Все готово, можна висаджувати!
Друзі, Вам подобається ця стаття? Поділіться з друзями!
Коліжанка - жіночий інтернет-журнал