Модні жіночі стрижки на 2023 рік

Кожна дівчина хоче мати бездоганною зовнішністю і унікальним стилем. Тому на зміну іміджу багато леді готові витратити багато часу, сил і засобів. В ході кардинальних змін важливо враховувати індивідуальні особливості та модні тенденції на жіночі стрижки 2022-2023 роки. Знати це необхідно, тому що навіть відмінно виконана, але старомодна укладання здатна зіпсувати будь-який образ і додати вік своєї власниці. Описані в цій статті трендові стрижки 2023 року надихнуть жінок на зміни, що допоможе перетворити до невпізнання!

Як вибрати зачіску за типом особи

Визначення типу особи – важливий крок на шляху до перетворення. Перукарі-стилісти, підбираючи модні стрижки 2021 роки, спираються на таку класифікацію типів:

 1. Овал. Виразні вилиці, м’які риси, ширина лобової області і зони підборіддя практично однакова.
 2. Прямокутник. Нижня щелепа, вилиці і лоб мають майже однакову ширину. У голови трохи витягнута форма, довжина більше ширини.
 3. Коло. У такого типу ширина і довжина особи приблизно однакові. Плавні лицьові лінії. Область підборіддя і чола невисокі.
 4. Квадрат. Виражена нижня лицьова частина. Лобова, щечная і вилична область приблизно однакові. Ширина і довжина практично рівні.
 5. Трикутник (серце). Лобова частина більше нижньої щелепи. Підборіддя загострений, виражені вилиці.
 6. Трапеція (груша або крапля). Обриси схожі з прямокутником, але в цьому випадку лоб менше нижньої частини.
 7. Ромб. Область лоба і підборіддя звужена.

Перукарі стилісти – це професіонали своєї справи, вони можуть швидко визначити тип особи і підібрати відповідні жіночі зачіски 2023 року. Але як впоратися з цим завданням самостійно? Проблема в тому, що через індивідуальних особливостей визначити свою форму не так вже й легко. Для вирішення цього завдання існує ще один спосіб.

Допоміжні методи

Представлена ​​вище класифікація не може бути точною, так як кожна дівчина має свої індивідуальні особливості. Якщо, поглянувши в дзеркало, виникає утруднення у визначенні геометричної форми, то на допомогу прийде м’яка лінійка для шиття. З її допомогою буде потрібно зробити наступні виміри:

 • лоб – посередині прокладають сантиметрову стрічку від скроні до скроні;
 • вилиці – вимірюється відстань від зовнішнього краю одного ока до зовнішнього краю іншого;
 • довжина особи – вимірюється по її центральній частині, від лінії підборіддя до лінії росту волосся;
 • щелепна лінія – кут щелепи вимірюють від області під вухом до центральної лінії підборіддя. Отриману цифру множать на два.

Метод допоможе правильно визначити лицьову форму і вибрати відповідні модні жіночі стрижки 2021 року. Отримані числа вкажуть, яка з зон більш виражена. Якщо сантиметрової стрічки немає, то можна дивлячись в дзеркало обвести олівцем для очей власне відображення. Не рекомендується визначати форму по фотографії, особливо по Селфі, так як зображення може сильно відрізнятися від реальної картини.

Тренди в жіночих стрижках в 2023 році

Нові тенденції будуть настільки різноплановими, що кожна представниця прекрасно статі зможе кардинально змінити свій образ за допомогою нової укладання. Для тих, хто не любить різкі зміни, тренди підкажуть, як можна внести невеликі корективи для поновлення свого образу.

Модні варіанти образів знайдуть своє застосування на прямих і кучерявих, на коротких і середніх локонах, а також волоссі нижче плечей. Супермодної стане не тільки середня довжина, але і короткі локони – від ультракоротких до подовжених і асиметричних. Для власниць кіс до пояса, які не бажають відрізати таке багатство знайдуться хороші ідеї, що підкреслюють красу шикарних локонів.

Короткі жіночі стрижки

Короткі локони – сміливий виклик суспільству, який увійшов в моду в двадцятих роках минулого століття. З того часу він не втратив своєї актуальності, тому взимку, влітку, восени і навесні в топі модних зачісок завжди є подібні варіанти. Правда в холодну пору року красу складної укладання зберегти важче через носіння головних уборів.

Перед тим як зважитися на кардинальні зміни, власницям струмуючих локонів потрібно визначитися, що вони хотіли б мати в підсумку. Вибір також залежить від типу особи, структури і густоти. Крім цього, пані необхідно заздалегідь знати, що лагідні моделі потребують щомісячної корекції, інакше виглядати вони будуть не дуже акуратно.

Жіночі стрижки на середні волосся

Жіночі стрижки 2021 роки з довжиною волосся до плечей є трендом не перший рік. Їх вважають за краще носити більшість сучасних модниць. Тенденція спостерігається завдяки універсальності такого варіанту, адже догляд і щоденна укладка набагато простіше, ніж при ультракоротких і довгих локонах. У новому сезоні в моді багатошаровість, невелика асиметрія, легкість і легка недбалість . Велика кількість укладань не вітається.

Довгі жіночі стрижки

Власниці такого багатства в усі часи приковували погляди протилежної статі. З цієї причини російські красуні не поспішають розлучатися зі своїм скарбом. Останнім часом утворилася нова тенденція, яка відіб’ється на тому, які зачіски 2023 року буде в тренді. Моделі, які раніше застосовували виключно для коротких і середніх волосся, стали робити на довгих. Судячи з зовнішності знаменитих блогерів, вкорочене каре, Шеггі, боб і Пікс, перетворилися і виглядають досить непогано в довгому варіанті. У прийдешньому сезоні стилісти рекомендують освіжити кінчики, зробити модне фарбування, а також сформувати легкі локони.

Оригінальні жіночі стрижки на 2023 рік

Креативні варіанти – мрія багатьох жінок, проте не всі це можуть собі дозволити, особливо якщо в офісі є строгий дрес-код. Для тих леді, хто може на це зважитися, перераховані для прикладу такі ідеї:

 • боб з прямою чубчиком;
 • знову актуальна модель – паж;
 • укорочені або збрити віскі;
 • плавна і чітка асиметрія пасом;
 • коротке волосся з подовженою чубчиком.

Крім моделювання, можна сміливо вибирати різні види фарбування, причому в новому сезоні це можна буде робити як молодим дівчатам, власницям креативних і творчих професій, так і представницьким леді за сорок.

Зачіски з чубчиком

Жіночі стрижки з чубчиком в 2023 році також не втратять своєї актуальності. У пріоритеті легкість і плавність переходів – завдяки цьому образ придбає особливу чарівність і жіночність. Найбільш стильними будуть вважатися чубчика на волоссі до плечей і нижче, подовжені варіанти також будуть доречні. Однак перед тим як зважитися на зміни, необхідно порадитися з досвідченим перукарем-стилістом, щоб обговорити яка чубчик найбільш підійде: діагональна, рвана, пряма або асиметрична.

Які жіночі зачіски будуть актуальні у 2023 році

Тенденції майбутніх сезонів спрямовані в бік природної природності і краси. На довжину обмежень не передбачається. Все як завжди залежить від бажання самої леді. У список трендових варіантів будуть входити:

 • ультракороткі моделі;
 • об’ємний пучок на потилиці;
 • боб, виведений на пік моди Коко Шанель;
 • колосок, дулька, черепашка, асиметричні коси;
 • просто розпущене красиво укладені локони, прикрашені попереду кіскою;
 • різні варіації каре з випрямленими пасмами або « трохи пошарпаними вітром завитками ».

Жіночі укладання

Добре укладене волосся здатні перетворити дівчину до невпізнання, зробивши її центром тяжіння захоплених поглядів. Як завжди, вибір зачіски буде залежить не тільки від моди, але і від майбутньої події, а також довжини і густоти волосся.

Найбільш актуальні ідеї:

 • вінтажний стиль;
 • голлівудська хвиля;
 • «дівчина серфера»;
 • низький об’ємний пучок;
 • низькі, туго заколоті хвости;
 • гладкі локони з різними варіаціями проборів;
 • високо посаджений хвіст і невеликі пасма біля скронь.

Який би вибір не зробила дівчина, вона стане ще прекраснішим, якщо буде вчасно коригувати відросло кінчики, регулярно доглядати за своєю шевелюрою, щоб вона була блискучою і приємною на дотик. І, звичайно ж, завершальній «вишенькою на торті» стануть додаткові аксесуари у вигляді перлинних ниток, обідка, шовкового банта, стрічок або хусток.

Друзі, Вам подобається ця стаття? Поділіться з друзями!
Коліжанка - жіночий інтернет-журнал