Коли сіяти кабачки на розсаду в 2024 році: особливості вирощування в домашніх умовах

Кабачки – улюблені багатьма, невибагливі овочі. Їх насіння можна сіяти відразу в грунт в квітні-травні, в цьому випадку над посадками краще спорудити парничок.

Для отримання більш раннього врожаю можна виростити розсаду, тим більше в цьому немає ніякої складності. Для розвитку розсади сортів різних термінів дозрівання потрібно 23-28 днів після появи сходів – і висаджуємо в город. Оскільки період розвитку розсади такий короткий, сіяти насіння потрібно не раніше квітня.

Коли сіяти кабачки на розсаду в 2024 році: особливості вирощування в домашніх умовах

В які дні сіяти?

Якщо слідувати місячним календарем, сприятливі дні для посіву в квітні – 14, 18 і 19 число. Але можна провести посів і в менш сприятливі дати — 8, 9 і 28 квітня. У травні будемо сіяти 5, 6 і 7. У більш пізні терміни вже можна сіяти насіння в грунт.

Вибираємо сорт і готуємо насіння

Найправильніше-вибирати районовані в даному регіоні сорти і купувати насіння надійних виробників. Перед посівом можна замочити насіння в талій воді. Якщо у вас є сумніви в якості насіння – проростіть їх, поклавши у вологу тканину і в мішечок, який помістити в тепле місце. Через 3 дні стане ясно, яке насіння проклюнулися – їх і потрібно сіяти.

Друзі, Вам подобається ця стаття? Поділіться з друзями!
Коліжанка - жіночий інтернет-журнал