30 днів їв часник. Розповідаю, як це вплинуло на організм

Я ще той експериментатор. Чого я тільки не пробував: і сало їв мало не кожен день і масло і пив воду вранці натщесерце місяцями. Який експеримент мене найбільше вразив, так це часник протягом 30 днів!

Так, звичайний часник, виявляється володіє такими феноменальними властивостями, про які знали навіть в античні часи.

30 днів їв часник. Розповідаю, як це вплинуло на організм

Цієї зими я вирішив поставити на собі експеримент – їсти один зубчик часнику кожен день, але тільки у вечірній час на вечерю, тому що в інший час вживати часник у мене не було можливості, я цілий день працюю з людьми. Експеримент тривав рівно 30 днів.

Як це вплинуло на мій організм?

Перестав простигати

Раніше я дуже часто застуджувався. Не було жодної зими, щоб я не ходив, так би мовити, з “соплями”. Так ось цієї зими я навіть жодного разу і не кашлянув, що мене дуже здивувало. Самі розумієте, період зараз специфічний, все в масках. Але ось часник прямо-таки здивував.

З’явилося багато сил

Не знаю, як саме часник вплинув на організм. Але я відчув прилив сил. У мене є підозра, що вся справа в речовинах, що містяться в часнику, які протидіють вільним радикалам.

Крім поліпшення загального самопочуття часник мало не продовжує життя, але цьому немає підтвердження в наукових джерел, на жаль.

Покращився стан шкіри

Швидше за все вся справа в тому, що часник покращує синтез колагену в організмі, бореться зі шкідливою мікрофлорою на поверхні шкіри, зменшує виділення шкірного “сала”. Крім того в часнику багато селену, кремнію і вітаміну Д, від яких залежить в якійсь мірі стан шкіри.

Ось такий експеримент. Єдине про що варто згадати, так це про те, що є люди, яким часник протипоказаний. Тому обов’язково проконсультуйтеся з фахівцем!

Друзі, Вам подобається ця стаття? Поділіться з друзями!
Коліжанка - жіночий інтернет-журнал