Рецепт підживлення полуниці навесні, щоб влітку збирати великі і стиглі ягоди

Зовсім скоро багато, як і я поїду на дачу і необхідно виконати велику роботу, щоб в майбутньому отримати відмінний урожай.

Рецепт підживлення полуниці навесні, щоб влітку збирати великі і стиглі ягоди

Сьогодні я хочу поділитися рецептом з 3 компонентів для підживлення полуниці, який використовую тільки 1 раз навесні і більше я полуниці не підгодовую.

Цей рецепт мені розповіла сусідка, вона ним користується більше 5 років і щороку з 3 невеликих грядок збирає дуже великий урожай ягід.

Що потрібно зробити?

  1. Отже, беремо відро і наливаємо ⅓ гарячої води. Далі в відро висипаємо половину чайної ложки борної кислоти і половину марганцівки. Все перемішуємо до повного розчинення. Потім доливаємо до країв холодну воду. І останнє додаю 15 крапель йоду, 3 столові ложки нашатирного спирту і все ще раз розмішую.
  2. Перш ніж почати підживлення, необхідно ретельно очистити кущі полуниці від старого листя, щоб кущик був доглянутий і гарненький. Коли все кущики готові до підживлення я виливаю 1 стаканчик під кущик, у мене він 350 мл.

Після такого підживлення ваша полуниця буде цвісти активно, перевірено на собі, всі мої чахлі кущики 3 роки тому після підживлення активно зацвіли і потім дали хороший урожай.

Розкажіть, чим ви підгодовуєте свою полуниці і підгодовуєте взагалі?

Друзі, Вам подобається ця стаття? Поділіться з друзями!
Коліжанка - жіночий інтернет-журнал