Гороскоп на 2022 рік для Риб жінок і чоловіків по місяцях

Згідно зі східним календарем, Чорний (Водяний) Тигр вступає в свої права 1. лютого 2022 року. Цей день проходить під водяним знаком, тому Риби будуть відчувати себе під захистом господаря цілий рік і, по праву, можуть очікувати прихильності Долі. Їм можна сподіватися на звершення заповітних бажань, що підтверджує гороскоп риби на 2022 рік. На наступ зоряного часу вказує транзит Юпітера, щедрого на подарунки різного роду, на даний знак Зодіаку.

Єдиною умовою для позитивного сприйняття життя є повна відмова від складання планів. Загадані на певний термін справи здійсняться дуже несподівано і спонтанно. Зірки радять просто плисти за течією і насолоджуватися сприятливим періодом.

Характеристика Риб

Народжені під знаком Риб, завершальних зодіакальний круг, відрізняються подвійністю характеру і непостійністю натури, що є наслідком впливу двох планет-покровителів: Нептуна і Юпітера. З іншого боку, цим людям властива чуйність, мудрість і неймовірна стійкість. Чутливість і схильність до співпереживання ніколи не дозволять їм відмовити в допомозі та підтримці друзям і близьким.

Незважаючи на видиму аморфність і відірваність від реальності, і чоловіки, і жінки Риби мають здатність справлятися з труднощами і виступати проти обставин. Хоча, вважають за краще, щоб проблеми за них вирішував хтось інший. Вмінню адаптуватися до будь-яких життєвих ситуацій і знаходити вихід зі складних положень Рибки зобов’язані розвиненою інтуїції.

До позитивних якостей Риб відноситься:

 • Вихованість
 • ідеалістично
 • Духовність
 • жалісливим
 • Дбайливість
 • Вміння любити
 • Романтичність
 • Лояльність
 • Чуйність
 • Гнучкість
 • Відсутність ревнощів.

До негативних рис варто віднести:

 • Депресивність
 • Невміння відмовляти
 • Невпевненість в собі
 • Песимізм
 • Недисциплінованість
 • Примхливість
 • Ранимість
 • Самобичування
 • Нерішучість
 • Саморуйнування.

Такий набір якостей характерний для Риб, що стоять останніми в списку Зодіаку і увібрали в себе головні риси кожного з попередніх 11 знаків.

Любовний гороскоп на 2022 рік

Гороскоп Риби на 2022 рік передбачає активний вплив відразу трьох планет на любовні відносини цього знака. Уже в перші дні січня і чоловіки, і жінки відчують на собі позитивний вплив Венери – планети кохання, Марса, що підсилює лібідо, і Юпітера, яка вселяє впевненість у собі.

Самотні Рибки закружаться в вихорі романтичних побачень, а невільні зіткнуться з необхідністю вибору між сімейними узами і позашлюбними зв’язками. У квітні 2022 гороскоп Риби передрікає кардинальні зміни парам, які не змогли встояти перед спокусою і поставили під удар свій союз. Закохані випробують справжній підйом почуттів, якими з радістю поділяться з обранцем.

Літо почнеться з новою перевірки союзу на міцність, результат якої безпосередньо відіб’ється на майбутньому. Загостриться тяга до ностальгічних спогадів. Можливо возз’єднання з колишнім коханим або партнером, а також вихід з подружнього кризи. У цей період на перший план виходить душевне спілкування, відсуваючи в бік сексуальний потяг і матеріальні проблеми. Саме час представникам Зодіакального сузір’я Риб насолодитися взаєморозумінням і висловити обранцеві сильну сердечну прихильність.

Середина осені ознаменована прагненням вільних людей аналізувати власні почуття і вивести відносини на новий рівень. Одні з них ухвалять рішення про укладення шлюбу, інші прийдуть до цього на початку наступного року.

Що чекає Риб у 2022 році в фінансовому плані

Фінансовий гороскоп рекомендує у 2022 році, народженим під сузір’ям Риб, вдатися до допомоги ділового або шлюбного партнера в разі необхідності прийняття важливого рішення. Не варто йти на ризик, до якого підштовхує Тигр, займаючи значні суми з метою отримання прибутку, а також здійснювати великі придбання або грошові операції під час повень.

Імовірність надходжень збільшується в кінці зими і початку весни , Але це не привід захоплюватися витратами і купувати нерухомість, про що можна пошкодувати в найближчому майбутньому. Бажано не позичати грошей ні у приватної особи, ні в банку, про що прямо говорить квітневий гороскоп на 2022 Риби.

Непоганий період в плані фінансів очікується в перші літні місяці. Серпня знову принесе обмеження внаслідок ретроградного руху Юпітера.

Найбільш сприятливий астрологічний прогноз на перше півріччя припадає енергійним і наполегливим Рибам, які діють не спонтанно, а обдумано. Друга половина року відмінно підходить для завершення і зміцнення досягнутого.

Гороскоп для Риб-жінок

Гороскоп жінки Риби на 2022 рік говорить про загострення інтуїції, бачення віщих снів, розпізнавання підказок внутрішнього голосу. Як не дивно, але саме на ці аспекти, а не на логіку і здоровий глузд, слід спиратися Рибка в рік правління Тигра. Проблеми будуть вирішуватися незвіданими раніше способами, завдяки зміні світогляду.

За рахунок працьовитості і прокинулися амбіцій, народженим під цим знаком Зодіаку вдасться домогтися багато чого на професійній ниві. Особливо, якщо це пов’язано з далеким поїздками і відрядженнями.

Перше півріччя дозволить жінкам-Рибам реалізувати свій творчий потенціал і отримати визнання оточуючих. Підживлення енергією прийде з боку любовної сфери. Осінньо-зимові місяці не підходять для прийняття важливих рішень. Знадобиться рада шанованої людини.

Народжені в першій декаді: 20 – 28 лютий

Риби, що з’явилися на світ в самому кінці місяця, задумаються про сенс життя. Їм корисно займатися творчістю, медитаціями і молитися. Можна змінити імідж, але не можна мінятися самій. Реалізація фантазій і мрій успішно здійсниться в літній період.

Народжені в другій декаді: 1 10 березня

Зірки дарують здатність жінкам, які народилися в цей час, вибудовувати довірчі відносини з багатьма людьми. Дар передбачення допоможе виплутатися з будь-яких сумнівних ситуацій. Багато позитивних моментів у житті обіцяє Рибам-жінкам гороскоп на січень-квітень 2022.

Народжені в третій декаді: 11-20 березня

Такі Рибки обов’язково повинні повірити в свої сили, підвищити самооцінку , і тоді у них все вийде. Вітаються подорожі і творче самовираження в зимові місяці.

Гороскоп для Риб-чоловіків

Чорний Водяний Тигр спонукає чоловіків, що з’явилися на світ під сузір’ям Риб, на спробу поєднати плани по збільшенню фінансового достатку з насиченою особистим життям.

У першій половині року не потрібно кидати виклик долі і кидатися грудьми на амбразуру, розпорошуючись по всіх фронтах і втілюючи в життя необдумані ідеї. Це час ознаменовано проявом взаємної пристрасті.

У другому півріччі зірки посприяють підвищенню продуктивності, однак без розширення повноважень. Найбільш результативним періодом стане червень-жовтень.

Народжені в першій декаді: 20-28 лютого

Чоловіки, чиї дні народження випадають на кінець лютого, в 2022 році випробують неймовірний приплив енергії, що дозволяє з легкістю досягати успіху в будь-яких життєвих сферах. Вершин кар’єрного росту вдасться досягти з початком липня.

Народжені в другій декаді: 1-10 березня

Чоловікам-Рибам даного періоду важливо вже в січні визначити найголовнішу ціль цього року і кинути все сили на її реалізацію. Краще робити це не поодинці, а за підтримки однодумців. Фортуна на їхньому боці.

Народжені в третій декаді: 11-20 березня

Представники сильної статі, народжені в даний час, вдало об’єднають бажання самореалізації з колективною працею. Початок року запам’ятається катастрофою ідеалів і ілюзій. У другому півріччі рекомендується частіше йти на компроміси, особливо на робочому місці.

Гороскоп на 2022 рік для Риб по місяцях

Січень

Січневі зірочки прихильні трудоголікам і тим, хто не звик пасувати перед перешкодами. В середині місяця велика ймовірність надходження привабливих пропозицій від людей, які раніше довели свою порядність. Потім, потрібно швидко реагувати на різні ситуації і зміну запланованих дій, головним чином через стороннє втручання.

Лютий

Лютого принесе неприємності на роботі з боку колег, які змовилися повалити Рибку з насидженого місця. Справитися з ситуацією, що склалася допоможуть друзі і родичі, готові вислухати, поспівчувати і направити на істинний шлях. Закохані також зазнають кризу відносин. Врятувати становище може тимчасове розставання.

Березень

З пробудженням весни підвищиться працездатність Риб, що позитивним чином позначиться на подальшому просуванні по службі і принесе задоволення. Категорично забороняється з’ясовувати стосунки з начальством, інакше можна опинитися на вулиці. Березневі дні принесуть приголомшливий успіх з боку протилежної статі. Однак велика кількість кандидатур згодиться тільки для флірту і нетривалих романів.

Квітень

Гороскоп на квітень 2022 Рибам-чоловікам радить відправитися на відпочинок, так необхідний після напруженої березневої роботи. У прекрасної половини людства трудовий запал залишиться на належному рівні, згідно з гороскопом на квітень 2022 Риби-жінка. Квітневі дні навіють вільним хлопцям думки про набуття сімейного затишку. Гороскоп для Риби на травень 2022 покаже, чим це все закінчиться.

Травень

Гороскоп Риби на травень 2022 пророкує їм непереборну тягу до занять спортом і здорового харчування. Гороскоп на травень 2022 риби-жінка застерігає дам від прояву заздрості, яка послужить погану службу в плані фінансового зростання. Теплий весняний місяць принесе хлопцям, народженим під сузір’ям Риб, проблеми особистого характеру, а дівчатам рекомендує не прислухатися до слів подруг.

Червень

З приходом літа, саме час проявити сміливість і зважитися на кардинальні зміни в різних областях. Доходи дозволять зробити довгоочікувані покупки і навіть, відкласти деяку суму. Захоплення змінами в діловому житті кілька віддалить представників знака Риби від коханих. Незважаючи на щільний графік, не можна нехтувати спілкуванням з дорогою людиною.

Липень

Липневі зірки сприятливі для вкладення приватного капіталу в вигідні проекти, що обіцяють збагачення. Невпевненість і нерішучість, властиві знаку Риби, потрібно залишити осторонь. Рік Тигра подарує в липні чоловікові-Риби можливість зустріти привабливу незнайомку, яка може виявитися невільною. Дівчата-Рибки, як ніколи потребуватимуть прояві любові і турботи.

Серпень

Серпень 2022 принесе з собою істотні зміни в роботі, завдяки яким гроші потечуть рікою. Одні Рибки під впливом зірок знайдуть містечко тепліше, інші поїдуть в тривале відрядження. Заміжня жінка-Риби зустріне фатального чоловіка, який зруйнує її шлюб. А, вільні хлопці зможуть побудувати довгострокові відносини без потрясінь.

Вересень

Осіння пора почнеться з душевних зустрічей з дорогими серцю людьми, спілкування з якими подарує Рибам заряд бадьорості і позитиву. Це найкращим чином позначиться на професійній діяльності і фінансовий бік життя. Самотні й одружені чоловіки побачать своїх обраниць з нового боку. У жінок-Риб назріє потреба в довірчій розмові з коханим.

Жовтень

В середині осені настає пора заслуженого відпочинку від активної трудової діяльності. В іншому випадку, існує ризик збою серцевої системи, здатний довести до лікарняного ліжка. Попередження від зірок жінкам-Рибка: жовтень категорично не підходить для позичання грошей! А, чоловікам, народжених під знаком Риб, саме час вступити в законний шлюб.

Листопад

Ті Рибки, які не прислухаються до чужих порад, зможуть отримати в листопаді гарний прибуток і реалізувати багато задумки. Чоловіки зустрінуться з нерозумінням прекрасної половинки і навіть, задумаються про розставання. Але, можливо, це тимчасове явище, тому краще не поспішати з висновками. Жінки теж не отримають колишнього тепла від партнера, зайнятого власними проблемами.

Грудень

До кінця року чоловіки Риби випробують задоволення від успіхів на фінансовому терені і в особистому житті. Одинакам пощастить закохатися всерйоз. А, ось жінки цього знака зіткнуться в грудні з неприємностями на роботі, пережити які допоможуть рідні люди. Принц на білому коні не встигне прибігти під новий рік, але впадати у відчай не варто, потрібно просто трохи почекати.

Друзі, Вам подобається ця стаття? Поділіться з друзями!
Коліжанка - жіночий інтернет-журнал