Часник виростає розміром з кулак. Розповідаю, чим я підгодовую часник ранньою весною для відмінного і здорового врожаю

У наш час багато вирощую свій часник на ділянці, тому-що така рослина не тільки додається в більшість страв, але і дуже корисна. Якщо подивитися на вічно зростаючі ціни в магазинах на овочі та фрукти, то мимоволі закрадається думка ‘вирощувати самостійно’, що я і роблю щороку.

Часник виростає розміром з кулак. У сьогоднішній статті розповім, чим я підгодовую часник ранньою весною для відмінного і здорового врожаю.

Часник виростає розміром з кулак. Розповідаю, чим я підгодовую часник ранньою весною для відмінного і здорового врожаю
Підгодівля часнику весною

Для повноцінного росту, особливо в ґрунті, такій рослині як часник необхідно повноцінне харчування. Я вже давно користуюся перевіреними підгодівлею які відмінно себе зарекомендували.

Саму підгодівлю я проводжу навесні, тому-що за зиму всі поживні речовини йдуть з ґрунту і восени необхідно обов’язково внести ніжні елементи.

Підживлення яке я використовую має дві функції, перша – підживлює цибулини, друга – захищає рослину від шкідників, що теж важливо.

Як приготувати такий розчин?

  1. Беремо 10 літрів води і наливаємо 3 столові ложки нашатирного спирту, після чого все ретельно перемішуємо. Далі поливаємо грядку цим розчином!

    До речі поливати бажано по вологій землі, так засвоюваність буде краще.

  2. Буквально через 3-4 дні після такої підгодівлі часник перетворюється і стрімко йде в зростання, а цибулини часнику, далі будуть розміром з кулак.
Друзі, Вам подобається ця стаття? Поділіться з друзями!
Коліжанка - жіночий інтернет-журнал