Підживлення кімнатних рослин: 5 основних правил, які Ви маєте знати

Сьогодні мова піде про основні правила годівлі кімнатних рослин, які порушувати не можна за жодних обставин, якщо ви дійсно хочете, щоб ваші домашні улюбленці були здорові та радували вас.

Єпіфілум Підживлення кімнатних рослин: 5 основних правил, які Ви маєте знати

Порушили ці правила – гарантовано отримали зворотний ефект.

  • Правило номер один.
    Бажаєте підгодувати рослину – насамперед потрібно переконатися, що вона здорова. У жодному разі не підгодовуємо рослину, яка в цей момент хворіє. Лікуємо, виліковуємо і лише потім годуємо. Це правило стосується і шкідників. Позбавляємося шкідників, переконуємося, що шкідників більше немає і лише потім починаємо підживлення.
  • Правило номер два.
    Якщо земля у горщику вашої рослини суха – не підгодовуємо. Можна отримати опік кореневої системи. Зволожуємо грунт у горщику і лише після цього вносимо підживлення. Це стосується і внесення органічного підживлення. Тільки у вологу землю. Будь-яке підживлення вносимо через пару годин після поливу.

Бегонія вічно квітуча, ніжна красуня із насіння Підживлення кімнатних рослин: 5 основних правил, які Ви маєте знати

  • Правило номер три.
    Основа основ будь-якого підживлення – не нашкодити. Краще рослину недогодувати, ніж перегодувати. Усі як у людей. З-за столу потрібно вставати з легким почуттям голоду, а не об’ївшись. Перегодована рослина завжди буде ослабленою.
  • Правило номер чотири.
    Найкращий варіант підживлення будь-якої рослини – поєднання органіки та мінералів. Правильне поєднання дає найпотрібніший, наймаксимальний ефект.

Кімнатні рослини Підживлення кімнатних рослин: 5 основних правил, які Ви маєте знати

  • Правило номер п’ять.
    Якщо ви рослину пересадили в новий горщик з новим ґрунтом, забудьте про підживлення на пару місяців. Після пересадки в новому ґрунті вистачає живлення якраз на цей термін. Не нехтуйте цією інформацією. Підживлення призведе до зворотного ефекту, можливо навіть засолення ґрунту.

Запам’ятайте ці основні правила та тримайте їх у голові, як таблицю множення.

А ще знайте, що навіть найкраще і правильне підживлення ніколи не замінить хорошу агротехніку. Якщо рослина страждає від холоду або спеки, якщо склад грунту неправильний, ніяка підгодівля не допоможе. Завжди починаємо з правильної агротехніки. А підживлення буде чудовим доповненням.
А завтра ми поговоримо про підживлення для кімнатних рослин, від яких варто відмовитись.

Друзі, Вам подобається ця стаття? Поділіться з друзями!
Коліжанка - жіночий інтернет-журнал