Чим полити розсаду петунії, щоб стала рости швидше (і встигла дати бутони до літа). Ділюся рецептами

Чим полити розсаду петунії

Полум’яний салют, товариші квітникарі! Сьогодні на порядку денному-прискорення темпів зростання розсади петунії. Яка так часто засмучує власника тим, що сидить як укопана і неохоче випускає лист за листом. Але ж до літа-то залишилося зовсім недовго.

Хочете прискорити розвиток петунії? Полийте її розчинами, що дають”чарівний пендель”. Вони діють по-різному, але кожен здатний змусити розсаду швидше випускати нові листочки і бічні пагони.

Харчування, що дає речовини на “будівництво” кущистої розсади

Для чого потрібно: Петунія-рослина, здатне розвиватися зі швидкістю бігу гепарда. Але на зелений марафон розсада щогодини поглинає з землі поживні речовини. Немає харчування-зростання зупиняється, листя бліднуть і дрібнішають.

Чим полити розсаду петунії

  • Комплексні мінеральні добрива з мікроелементами “універсальне” (наприклад, з формулою NPK 20:20:20). Використовувати по інструкції.
  • Якщо багато коренів, а зелені немає – обприскуй азотним добривом по листу. Наприклад, кальцієвою селітрою або комплексним мінеральним добривом для декоративно-листяних.
  • Якщо поради підгодовувати “хімією” викликають відторгнення, зроби розчин дріжджів. Це не харчування. Але дріжджові грибки швидше переробляють грунт в поживні речовини.

Розчин дріжджовий підгодівлі – вміст пакетика 1 г (третина чайної ложки) + 1 столова ложка цукру +1 л води наполягають вночі в найтеплішому місці будинку. Наприклад, можна підсунути банку ближче в батареї опалення. Вранці прокинулися, потягнулися і розвели настій дріжджів ще раз. Так, щоб вийшло десь 1 до 5.

Чим полити розсаду петунії, щоб стала рости швидше (і встигла дати бутони до літа). Ділюся рецептами

Додамо крапельку лимонного соку

Ніщо не ображає петунію так, як лужна земля. Полив водопровідною водою зазвичай веде саме до такої неприємної метаморфози з грунтом, навіть якщо спочатку його pH був прийнятним. Як результат-повна нездатність засвоювати з грунту поживні речовини і пригнічений ріст.

Найпростіший і ефективний спосіб зробити грунт слабокислою – додавати в воду для поливу 1-2 краплі лимона на 1 літр.

Але, якщо грунт під петунією вже покрився цим ось мерзенним білим нальотом з вишуканими вкрапленнями іржі – без пересадки в свіжий грунт не обійтися.

Шліфуємо бурштиновою кислотою

Хоча багато хто вважає полив бурштиновою кислотою Бабкіним методом, проведений агрономами експеримент показав: обробка збільшує інтенсивність фотосинтезу. І саме продукти цього процесу, що виробляються в листі природним чином, заткнуть за пояс будь-яку з підгодівлі.

Так чому ж, дорогі громадяни, не скористатися цією властивістю та не полити засумувала петунію розчином бурштинової кислоти. 1 подрібнена таблетка на 1 л.краще спочатку розчинити порошок в невеликій кількості теплої води, а потім влити у воду для поливу.

Друзі, Вам подобається ця стаття? Поділіться з друзями!
Коліжанка - жіночий інтернет-журнал